Menu odnośników dodatkowych

Gimnastyczki z „Gym Team” MDK Radom medalistkami Mistrzostw Polski

W ostatni weekend maja zawodniczki grupy Gym Team wzięły udział w Mistrzostwach Polski w fitness gimnastycznym FIT KIDS - WBBF WFF.

Zawody kolejny raz stały na wysokim poziomie organizacyjnym oraz sportowym. Podopieczne pani Julity Tkaczyk-Trzeciak zdobyły medale we wszystkich kolorach. Na najwyższym stopniu podium w kat. grupy stanęły: Maja Bujak, Maja Filipowska, Nina Jachimkowska, Zuzanna Smolińska, Iga Zagórska, zdobywając tytuł Mistrzyń Polski.

Srebrne medale w tej samej kategorii zdobyły: Anna Nowakowska, Hanna Nowosińska, Lena Kupiec, Nikola Pożyczka, Wiktoria Miłosz.

W kategorii solo drugie miejsce oraz tytul wicemistrzyni Polski zdobyła Maja Smółka.

Kolejny medal brązowy dla radomskiego klubu: Natalia Gałek, Maja Piwońska, Maja Smółka.

Do ścisłego finału awansowały w swoich kategoriach solo: Natalia Gałek, Maja Piwońska, oraz w kategorii trio : Ola Piątek, Iga Lament oraz Lena Kupiec.

W Mistrzostwach, które w tym roku miały rekordową liczbę uczestników, udany debiut zaliczyła najmłodsza perełka Gym Team MDK Radom, Zuzia Maziarska, która w ścisłym finale, w kategorii do 8 lat zajęła czwarte miejsce na 16 startujących zawodniczek.

Gratulujemy!

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu