Menu odnośników dodatkowych

Dzieci znają się na wyposażeniu roweru

W dniach 7-11 grudnia 2020 r. Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu zorganizował XXII Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Jesienny Rower”.

W konkursie uczestniczyło 9 reprezentacji PSP w składach 3-osobowych z Radomia i regionu radomskiego, razem 27 zawodników. Konkurs polegał na napisaniu testu wiedzy z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, zasad udzielania I pomocy przedlekarskiej przez każdego uczestnika oraz sprawdzeniu wyposażenia i stanu technicznego roweru. Każdy z uczestników musiał omówić i pokazać na przykładzie roweru wyposażenie podstawowe, dodatkowe oraz stan techniczny mający wpływ na bezpieczeństwo jazdy oraz bezpieczeństwo własne jako rowerzysty.

Konkurs został przeprowadzony zdalnie. Dzieci otrzymały materiały do domu. Wypełniały test oraz na podstawie zdjęć opisywały wyposażenie roweru, a także uszkodzenia mające wpływ na bezpieczeństwo.

Współorganizatorami konkursu, którzy ufundowali nagrody byli: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu, Urząd Miejski w Radomiu, salon samochodowy AMD Auto Centrum Skoda w Radomiu.

Wyniki XXII Turnieju Wiedzy
o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego
„Jesienny Rower”
7-11.12.2020r

Klasyfikacja drużynowa:

1. miejsce - PSP Nr 2 w Radomiu
2. miejsce - ZSP w Jedlińsku
3. miejsce - PSP w Starych Zawadach
4. miejsce - PSP w Odechowie
5. miejsce - PSP Nr 14 Integracyjna w Radomiu
6. miejsce - PSP Modrzejowice
7. miejsce - ZSM w Radomiu
8. miejsce - ZSP Nr 1- PSP Nr 18 w Radomiu
9. miejsce - PSP Nr 6 w Radomiu

Klasyfikacja indywidualna:

1. miejsce - Szymon Jarosz z PSP w Odechowie
2. miejsce - Lena Dębniak z ZSP w Jedlińsku
3. miejsce - Katarzyna Krakowiak z PSP w Starych Zawadach

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu