Menu odnośników dodatkowych

Wyniki XIII Turnieju Wiedzy o BRD „Komputerowy Rower”

MDK w Radomiu 30 stycznia po raz trzynasty zorganizował konkurs z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym pt. XIII Powiatowy Turniej Wiedzy o BRD „Komputerowy Rower”.

W konkursie uczestniczyło 9 reprezentacji z PSP w składach 3 osobowych z Radomia i regionu radomskiego, razem 27  uczestników. Konkurs składał się z dwóch  części: sprawdzeniu umiejętności manualnych za pomocą programu komputerowego „BERDE 2.0” (przejechaniu rowerem trasy w ruchu miejskim wylosowanej przez komputer) oraz na napisaniu testu wiedzy jednokrotnego wyboru z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, zasad udzielania I pomocy przedlekarskiej na poziomie karty rowerowej przez każdego uczestnika.

Współorganizatorami konkursu byli WORD w Radomiu,  Komenda Miejska Policji w Radomiu.

Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w MDK ul.Słowackiego 17, a obecni byli pan Zbigniew Mazurkiewicz Vice-Dyrektor WORD w Radomiu, oraz pan Kamil Śmiechowski nauczyciel MDK

Klasyfikacja drużynowa:

 1. miejsce - PSP  Nr 2 w Radomiu
 2. miejsce - SP w Tczowie
 3. miejsce - PSP Nr 5 w Radomiu
 4. miejsce - PSP Nr 3 z OI w Kozienicach
 5. miejsce - PSP w Modrzejowicach
 6. miejsce - PSP Nr 3 w Radomiu
 7. miejsce - PSP Nr 27 w Radomiu
 8. miejsce - PSP  Nr 20 w Radomiu
 9. miejsce -  ZS-P we Wsoli

Klasyfikacja indywidualna:

 1. miejsce Miłosz Skrzek PSP Nr 5 Radomiu
 2. miejsce Eliza Bednarska  PSP Nr 2 w Radomiu
 3. miejsce Amelia Zientecka SP w Tczowie

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu