Menu odnośników dodatkowych

Protokół z obrad Jury II Regionalnych Prezentacji Wokalnych 2020

Jury w składzie:

  • p. Marlena Kowalska – instruktorka wokalu, nauczycielka muzyki, współzałożycielka i współprowadząca zespół etniczno-folkowy „Karabanio”;
  • p. Izabela Brejtkop – aktorka Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu;
  • p. Tomasz Kądziela – nauczyciel Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu, sekretarz Jury

po przesłuchaniu 70 wykonawców postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I

1. miejsce - Tosia Chodelska, MDK w Radomiu, p. Rafał Balicki
2. miejsce - Maja Strojek, PSP w Jaroszkach, p. Łukasz Kęska
3. miejsce - Nina Podsiadło, PSP nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu, p. Łukasz Kęska

Wyróżnienia:

- Julia Korupczyńska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębi, p. Magdalena Kłosowska
- Krystian Jaworski, PSP w Zakrzówku, p. Anna Owczarek
- Michalina Wiaderny, Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku, p. Zofia Krzętowska
- Beata Kosińska, PSP Nr 21 w Radomiu, p. Martyna Jędrych

Kategoria II

1. miejsce - Róża Falkowska, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach, p. Katarzyna Łukasik-Falkowska
2. miejsce - Aleksander Dziewit, Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku, p. Zofia Krzętowska
3. miejsce - Judyta Gregorczyk, MDK w Radomiu, p. Rafał Balicki

Wyróżnienia:

- Zuzanna Podsiadło, PSP nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu, p. Łukasz Kęska
- Michalina Sobol, PSP Nr 3 w Radomiu, p. Beata Krzysiek
- Julia Czarnecka, PSP Nr 3 w Radomiu, p. Beata Krzysiek
- Wiktoria Pietrzyk, PSP w Zakrzówku, p. Monika Modrzejewska-Genca
- Julia Budzisz, Kuźnia Artystyczna MOK „Amfiteatr” w Radomiu, p. Iwona Skwarek

Kategoria III

1. miejsce ex aequo - Alicja Kobyłka, Kuźnia Artystyczna MOK „Amfiteatr” w Radomiu, p. Iwona Skwarek
1. miejsce ex aequo - Magdalena Kapciak, V LO w Radomiu, p. Agnieszka Gierwatowska
2. miejsce - Zuzanna Drabik, PSP w Dąbrówce Podłężnej, p. Dariusz Sobczyk
3. miejsce - Wojciech Jaśkiewicz, PSP w Zakrzówku, p. Monika Modrzejewska-Genca

Wyróżnienia:

- Maja Bartold, Kuźnia Artystyczna w Radomiu, p. Iwona Skwarek
- Martyna Strojek, PSP w Jaroszkach, p. Łukasz Kęska
- Julia Trybusińska, III LO w Radomiu, p. Rafał Balicki
- Barbara Kurowska, Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu, p. Mirosław Strzelecki
- Natalia Drela, Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu, p. Justyna Wulkiewicz

Kategoria IV

2. miejsce - Katarzyna Głogowska, MDK w Radomiu, p. Rafał Balicki
3. miejsce - Katarzyna Jędraszek, XII LO w Radomiu

Wyróżnienia:

- Bartłomiej Nowak, MDK w Radomiu, p. Agnieszka Dąbrowska
- Łukasz Mortka, Pracownia Kreatywna – Uwolnij swój głos, p. Magdalena Boduła
- Anna Kowalczyk, Pracownia Kreatywna – Uwolnij swój głos, p. Magdalena Boduła


Fundatorem nagród jest Kino Helios w Radomiu

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu