Menu odnośników dodatkowych

Medale w Mistrzostwach Świata dla grupy Gym Team

W miniony weekend, 16 listopada 2019 r. zawodniczki grupy Gym Team, działającej w MDK Radom wspaniale zaprezentowały się podczas Mistrzostw Świata w Fitness Gimnastycznym Dzieci FitKid WFF WBBF , które odbyły się w Kownie na Litwie.

Dziewczęta wzięły udział zarówno w kategorii solo jak i w duetach. Niestety kontuzja jednej z zawodniczek wyeliminowała występ w kategorii trio. Do Radomia wróciły bogatsze o cztery medale MŚ.

Oto wyniki naszych reprezentantek:

Srebrne medale w kategorii solo zdobyły Iga Lament - do 10 lat oraz Natalia Gałek - do 11 lat. Brązowy medal przypadł Neli Janas - do 12 lat. Medal tego samego koloru zdobyły Iga Lament oraz Natalia Gałek w kategorii duety. Poza podium na 4 miejscu uplasowały się: Aleksandra Piątek oraz na miejscu 5 Maja Piwońska. W duetach wysokie 4 i 5 miejsce zajęły Maja
Piwońska i Nela Janas oraz Natalia Gałek i Maja Piwońska.

Był to dla dziewcząt debiut w imprezie tak wysokiej rangi. Trenerem zawodniczek jest Julita Tkaczyk-Trzeciak.

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu