Menu odnośników dodatkowych

Koncert "Grandioso w Katedrze"

Tradycją stały się coroczne koncerty "Grandioso w Katedrze". Również w tym roku orkiestra zaprezentowała bogaty i różnorodny repertuar w wypełnionej po brzegi świątyni.

Koncert "Grandioso w Katedrze"

W niedzielę, 4 lutego 2018 r. w radomskiej katedrze odbył się koncert orkiestry "Grandioso" pt. "Grandioso w Katedrze" inaugurujący obchody 40-lecia istnienia zespołu.

W fantazji "Orzeł Biały", którą zaprezentowała orkiestra, usłyszeć można było fragmenty polskich pieśni religijnych i patriotycznych, zaś w kompozycji inspirowanej polską tradycją "Polish Christmas Music" motywy polskich kolęd - zarówno tych z repertuaru kościelnego, jak i opartych na ludowej melodyce. Z orkiestrą wystąpiła również grupa werblistek prezentując popisowe solo.

Koncert zgromadził bardzo wielu sympatyków orkiestry, którzy nie pozwolili zakończyć koncertu bez bisu.

Media o nas:

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu