Menu odnośników dodatkowych

I miejsce "Grandioso" w IX Ogólnopolskim Konkursie Orkiestr Dętych Wąbrzeźno 2017

Miło nam poinformować, iż dnia 09.12.2017 podczas IX Ogólnopolskiego Konkursu Orkiestr Dętych Wąbrzeźno 2017 Orkiestra "Grandioso" pod dyrekcją Dariusza Krajewskiego zdobyła I miejsce. 

W konkursie wzięło udział 7 orkiestr. Grand Prix festiwalu zdobyła Orkiestra Dęta ze Świecia. Podczas przesłuchań konkursowych Orkiestra Grandioso wykonała Poemat Symfoniczny KRZESANY W. KILARA oraz mix przebojów z repertuaru Lady Gaga. Orkiestra Grandioso wystąpiła w składzie 90 osobowym. Jury podczas ogłaszania werdyktu podkreśliło szczególnie wysoki poziom festiwalu. 

- Cieszymy się bardzo z tego sukcesu, jest to doskonałe zwieńczenie pracowitego roku 2017. W 2017 roku wzięliśmy  udział m.in. w  Olimpiadzie Muzycznej w Holandii, Regatach Tall Ship Race 2017 w Szczecinie i Festiwalu Teatralnym w Rumunii (Sibiu). To pierwsze miejsce jest także wspaniałą zapowiedzią roku jubileuszowego Orkiestry Grandioso. W 2018 roku będziemy obchodzić 40-lecie zespołu - komentuje Dariusz Krajewski.

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu