Wyniki Szachowych Mistrzostw Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu 2019

W zawodach uczestniczyło 37 dziewcząt i chłopców rywalizując w klasyfikacji generalnej i grupach wiekowych.

W klasyfikacji generalnej zawody wygrał Jakub Zagrodnik, drugi był Rafał Ząbecki, a trzeci Michał Ziętek. Wśród dziewcząt pierwsza była Aleksandra Zagrodnik, druga Wiktoria Szymańska, a trzecia Sowa Gabriela.

W kategoriach wiekowych wygrali odpowiednio:

Wśród chłopców:

• do 16 lat: Paweł Janicki,
  • do 14 lat: Wiktor Boczek,
  • do 12 lat: Alan Mazurek,
  • do 10 lat: Adam Zagożdżon,
  • do 8 lat: Miłosz Brzozowski.

Wśród dziewcząt:

• do 16 lat: Dorota Neska,
  • do 14 lat: Beata Janicka,
  • do 12 lat: Warchoł Zuzanna,
  • do 10 lat: Aniela Mazurek,
  • do 8 lat: Amelia Czapczyńska.

Zawody odbyły się w sportowej atmosferze na dystansie 9 rund z tempem gry 10 minut dla zawodnika.

Sędzia zawodów: Arkadiusz Kądziela