Menu odnośników dodatkowych

Plan zajęć w czasie zimowych ferii 2018

Plan zajęć w czasie ferii zimowych 2018:

  • I tydzień - 15-19 stycznia
  • II tydzień - 22-26 stycznia

Nazwisko
i imię

Tydzień ferii

Sala

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Nauczyciele RMOD "Grandioso"II tydz. 

9:45
zbiórka w XIII LO ul. 25 czerwca (obowiązuje zmienne obuwie!)

10:00-13:00
próba musztry w XIII LO 

13:00-14:00
obiad w MDK

14:30 - 15:45
wyjście do Kręgielni Rosa (odbiór dzieci spod kręgielni)

9:45
zbiórka w XIII LO ul. 25 czerwca (obowiązuje zmienne obuwie!)

10:00-13:00
próba musztry w XIII LO 

13:00-14:00
obiad w MDK

- gr. 1: 15:00-16:00
wyjście do Sky jump – park trampolin ul. 1905 r. (odbiór dzieci spod Sky Jump)

- gr. 2:  14:30-16:30
ścianka wspinaczkowa „Grota” ul. Słowackiego 100 (odbiór dzieci spod  „Groty”)

9:45
zbiórka w XIII LO ul. 25 czerwca (obowiązuje zmienne obuwie!)

10:00-13:00
próba musztry w XIII LO 

13:00-14:00
obiad w MDK

14:30
wyjście do Multikina (Odbiór dzieci po zakończonym seansie spod kina)

- gr. 1: 14:30-16:45
film animowany „Fernando” 

- gr. 2: 14:30-17:00
film przygodowy „Jumanji. Przygoda w dżungli”

10:00
teatr „Kopciuszek” / próby sekcyjne w MDK (zbiórka w MDK)

13:00-14:00
obiad

14:00-16:00
zajęcia integracyjne w MDK

- gr 1: 7:00 zbiórka

10:00-13:00
Musical „Ania z Zielonego Wzgórza” – teatr muzyczny w Lublinie

16:00 – powrót

- gr 2: 11:00-13:00
warsztaty mydlarskie

13:00 obiad

Balicki Rafał

I tydz.

 

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

II tydz.

102, 103

10.00 – 13.00
Musica Allegra (zajęcia otwarte)
s.103

10.00 – 12.35
Musica Allegra (zajęcia zamknięte)
s.103

10.00- 12.35
Musica Allegra (zajęcia zamknięte)

16.00 – 18.00
zabawa Karnawałowa
s.102

10.00 – 12.35
Musica Allegra (zajęcia zamknięte)
s.103

10.00-13.25
Musica Allegra
SP „Fermata”

Banaszczyk Ewa

I tydz.

19

10.00 -13.20
Dookoła tkaniny
(zajęcia zamknięte)

10.00 -13.20
Dookoła tkaniny
(zajęcia zamknięte)

10.00 -13.00
Czy książki nas inspirują
(zajęcia otwarte)

10.00-13.20
Dookoła tkaniny
(zajęcia zamknięte)

10.00-13.20
Dookoła tkaniny
(zajęcia zamknięte)

Chojnacka-Pyrgiel Agata

I tydz.

 

Półzimowisko

 

Półzimowisko

półzimowisko

półzimowisko

Półzimowisko

II tydz.

301

 

10.00 – 14.00 – mała forma graficzna linoryt (zajęci aotwrte) młodzież od 12 lat

 10.00-13.10
Plastyka młodzieżowa (stali uczestnicy)

10.30 – 12.30 – Kolorowy zawrót głowy (zajęcia otwarte dzieci 8 – 12 lat)

Dąbrowska Agnieszka

I tydz.

18

13.00 – 17.00 – wyjście na kręgle (zajęcia zamknięte)

12.45 – 16.45 – Karaoke na 8 mikrofonów (zajęcia otwrte dla młodzieży od 14 lat)

  

12.45 – 16.45 – Karaoke na 8 mikrofonów (zajęcia otwrte dla młodzieży od 14 lat)

II tydz.

118

13.00 – 17.00 – wyjście na kręgle (zajęcia zamknięte)

10.00 – 13.15 – Studio Piosenki Fermata (zajęcia zamknięte)

10.00 – 13.15 – Studio Piosenki Fermata (zajęcia zamknięte)

  

Duda Krzysztof

I tydz.
(zastępstwo:
Maciej Dobrowolski)

115

10.00-11.40
grafika komputerowa (zajęcia zamknięte)

  

10.00-11.40
grafika komputerowa (zajęcia zamknięte)

12.30-15.50
grafika komputerowa (zajęcia zamknięte)

I tydz.
(zastępstwo: Sławomir Pijanowski)

  

10.45-13.55
grafika komputerowa (zajęcia zamknięte)

   

II tydz.
(zastępstwo:
Maciej Dobrowolski)

 

10.00-11.40
grafika komputerowa (zajęcia zamknięte)

  

10.00-11.40
grafika komputerowa (zajęcia zamknięte)

12.30-15.50
grafika komputerowa (zajęcia zamknięte)

II tydz.
(zastępstwo: Sławomir Pijanowski)

  

10.45-13.55
grafika komputerowa (zajęcia zamknięte)

   

Dzbuk Małgorzata

II tydz.

112

9.45 – 14.30
Warsztaty taneczne i baletowe dla uczestników zajęć stałych

9.45 – 14.30
Warsztaty taneczne i baletowe dla uczestników zajęć stałych

9.45 – 14.30
Warsztaty taneczne i baletowe dla uczestników zajęć stałych

8.50 – 14.30
Warsztaty taneczne i baletowe dla uczestników zajęć stałych

8.00 – 14.30
Warsztaty taneczne i baletowe dla uczestników zajęć stałych

Gawor Lidia

I tydz.

15

301

10.00 – 13.20
Kolorowe czary mary (zajęcia zamknięte)
s.301

10.00 – 13.20
Kolorowe czary mary (zajęcia zamknięte)
s.301

10.00-13.00
Czy książki nas inspirują?
zajęcia otwarte)
Półzimowisko

10.00 – 13.00
Wycieczka do Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej

Grabijas-Brodnicka Magdalena

I tydz.

 

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

Jasiński Jan Andrzej

I tydz.

301

  

8.00 – 12.00
warsztaty plastyczne (zajęcia zamkniete)

  

II tydz.

301

  

8.00 – 12.00
warsztaty plastyczne (zajęcia zamkniete)

  

Kądziela Arkadiusz

I tydz.

Publiczna Szkoła Podstawowa
Nr 22
ul. Krucza 2/10

 

   

8.00 – 17.00
Gry i zabawy szachowe (zajęcia otwarte)

8.00 – 17.00
Gry i zabawy szachowe (zajęcia otwarte)

Kądziela Tomasz

I tydz.

 

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

 

Półzimowisko

II tydz.

   

16.00

Zabawa Karnawałowa

dla wychow. MDK

11.00

Zabawa Karnawałowa

Dla MOPS

 

Kisiel Andrzej

I tydz.

110

8.30 – 11.50
Warsztaty keyboardowe (zajęcia zamkniete)

 

8.30 – 12.45
Warsztaty keyboardowe (zajęcia zamkniete)

8.30 – 11.30
Warsztaty keyboardowe (zajęcia otwarte)

 

8.30 – 12.30
Warsztaty keyboardowe (zajęcia otwarte)

II tydz.

110

8.30 – 11.50
Warsztaty keyboardowe (zajęcia zamkniete)

 

 8.30 – 12.45
Warsztaty keyboardowe
(zajęcia zamkniete)

8.30 – 11.30
Warsztaty keyboardowe (zajęcia zamkniete)

8.30-12-30
Warsztaty keyboardowe
(zajęcia otwarte

Koselska Dorota

I tydz.

115

  

9.00 – 12.20
„Karnawał w Wenecji”

Warsztaty dla zainteresowanych kulturą włoską

(zajęcia otwarte)

 

9.00 – 12.20
„Karnawał w Wenecji”

Warsztaty dla zainteresowanych kulturą włoską

(zajęcia otwarte)

Kowalska Agnieszka

I tydz.

s.112

12.00-13.30
Hip-hop „Back to the old school” dzieci 8-11 lat
„Infinity Kids”
(zajęcia zamknięte)

13.35-15.05
Hip-hop „Back to the old school”
“Infinity”
12-15 lat
(zajęcia zamknięte)

12.15-13.00
Hip-hop „Back to the old school” dzieci 5-7lat „Świerzaki”
(zajęcia zamknięte)

13.10-16.10
Hip-hop Choreo
(Zajęcia otwarte)

12.00-13.30
„Waacking” Infinity Kids
(zajęcia zamknięte)

13.40-15.10
„Waacking” Infinity
(zajęcia zamknięte)

12.00-14.00
„Waacking”
(zajęcia otwarte)

14.10-15.50
(Zajęcia zamknięte
- Infinity)

 
Krzyczkowski TadeuszII tydz. WarsztatyWarsztatyWarsztatyWarsztatyWarsztaty

Lech Henryka

I tydz.

15

11.00 -13.30
"quilling - atrakcje z papieru", (dzieci starsze)

11.00-13.30
Sgraffito w pasteli olejnej

10.00 – 13.00
„Czy książki nas inspirują...?”

Zajęcia integracyjne pracowni plastycznych

(zajęcia otwarte

dla dzieci 6-12 lat)

10.00 - 15.00
Wycieczka do muzeum
dla dzieci
z gr. I, II, III

10.00-14.00

Wycieczka do Multikina

Stali uczestnicy zajęć

Minda Ewa

I tydz.

112

10.00-11.35

Balerinka

Zajęcia dla stałych uczestników

11.30-16.30
„Fit-mix” zajęcia ruchowe z elementami fitness,

Zajęcia otwarte

8-16 lat

11.30-16.30
„Fit-mix” zajęcia ruchowe z elementami fitness,

Zajęcia otwarte

8-16 lat

13.15-14.50

Balerinka

Zajęcia dla stałych uczestników

Półzimowisko

Murawski Mateusz

II tydz.

104

10.00-13.30

Zajęcia-warsztaty dla stałych uczestników zajęć.

10.00-13.30

Zajęcia-warsztaty dla stałych uczestników zajęć.

   
Murdza GrzegorzII tydz. WarsztatyWarsztatyWarsztatyWarsztatyWarsztaty

Pijanowski Sławomir,

Soból Emilia

I tydz.

115

 

9.00 – 10.30
Robotyka

   

II tydz.

115

 

9.00 – 10.30
Robotyka

   
Sieczka PiotrII tydz. WarsztatyWarsztatyWarsztatyWarsztatyWarsztaty

Skwarek Iwona

I tydz.

107

 

11:00-15:00

Gospel

dla stałych uczestników zajęć

 

11:00-14:00

Gospel

dla stałych uczestników zajęć

 

 

II tydz.

Daszyńskiego 5

 

15.30 – 19.30
Gospel nagrania (zajęcia zamkniete)

 

15.30 – 19.30
Gospel nagrania (zajęcia zamkniete)

 
Sobkowiak ElżbietaI tydz.     10.00-15.00
Gry i zabawy szachowe
 
II tydz.   16.00-
Zabawa karnawałowa dla wychowanków
11.00-
Zabawa karnawałowa
(MOPS) 
 
Wycieczka do teatru w Lublinie 

Stawczyk Anna

I tydz.

 

Warsztaty

Warsztaty

Warsztaty

Warsztaty

Warsztaty

Szarpak Agnieszka

II tydz.

103

10.00-12.15

Musica Allegra

Zajęcia otwarte

10.00-12.15

Musica Allegra

Dla stałych uczestników

10.00-12.15

Musica Allegra

Dla stałych uczestników

10.00-12.15

Musica Allegra

Dla stałych uczestników

10.00-12.15

Musica Allegra

Dla stałych uczestników

Śmiechowski Kamil

II tydz.

   

16.00

Zabawa Karnawałowa

dla wychow. MDK

11.00

Zabawa Karnawałowa

Dla MOPS

 

Tkaczyk-Trzeciak Julita

I tydz.

Publiczna Szkoła Podstawowa
Nr 13
ul. Sienkiewicza 30

10.00-12.30

Gimnastyka z elementami akrobatyki

Zajęcia dla stałych uczestników

 

10.00-12.30

Gimnastyka z elementami akrobatyki

Zajęcia dla stałych uczestników
 

 

Półzimowisko

 

Półzimowisko

 

Półzimowisko

 

II tydz.

Publiczna Szkoła Podstawowa
Nr 13
ul. Sienkiewicza 30

9.00-11.00

„Gry i zabawy z elementami gimnastyki”

Zajęcia otwarte

11.10-12.45
Stali uczestnicy

10.00-13.25

Gimnastyka z elementami akrobatyki

Zajęcia dla stałych uczestników

9.00-13.25

Gry i zabawy z elementami gimnastyki”

Zajęcia otwarte

11.10-12.45
Stali uczestnicy

10.00-13.25

Gimnastyka z elementami akrobatyki

Zajęcia dla stałych uczestników

10.00-11.35

Gimnastyka z elementami akrobatyki

Zajęcia dla stałych uczestników

Tom Marek Antoni

I tydz.

16

10.00-13.20

Marek Tom

Warsztaty gitarowe

dla uczestników zajęć stałych

10.00-13.20

Marek Tom

Warsztaty gitarowe

dla uczestników zajęć stałych

 

10.00-12:00

Marek Tom

zajęcia przygotowujące do konkursu Płock 2018 „Konfrontacje”

dla uczestników zajęć stałych

10.00-13.20

Marek Tom

Warsztaty gitarowe

dla uczestników zajęć stałych

 

 

II tydz.

16

10.00-13.20

Marek Tom

Warsztaty gitarowe

dla uczestników zajęć stałych

10.00-13.20

Marek Tom

Warsztaty gitarowe

dla uczestników zajęć stałych

10.00-12.00

Marek Tom

zajęcia przygotowujące do konkursu Płock 2018 Konfrontacje

dla uczestników zajęć stałych

10.00-13.20

Marek Tom

Warsztaty gitarowe

dla uczestników zajęć stałych

 

Trybuła Dorota

I tydz.

 

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

Trzpioła Michał

II tydz.

107

9.00- 15.00 gitara – warsztaty dla stałych uczestników zajęć

9.00- 9.45
Gitara - warsztaty dla stałych uczestników zajęć

10.00-11.00
Gitara
zajęcia otwarte

11.10- 14.00
Gitara - warsztaty dla stałych uczestników zajęć

9:00-15:00 Gitara - warsztaty dla stałych uczestników zajęć

  
Umięcki DariuszII tydz WarsztatyWarsztatyWarsztatyWarsztatyWarsztaty

Wątorska Aneta

I tydz.

Publiczna Szkoła Podstawowa
Nr 2,
ul. Batalionów Chłopskich 16

 

  

9:30 – 11:05

gimnastyka z elementami akrobatyki

Stali uczestnicy zajęć
 

 

 

9:30 – 11:05

gimnastyka z elementami akrobatyki

Stali uczestnicy zajęć

 

II tydz.

 

9:30 – 11:05

gimnastyka z elementami akrobatyki

11:15 – 12:50

gimnastyka z elementami akrobatyki

9:30 – 11:05

gimnastyka z elementami akrobatyki

11:15 – 12:50

gimnastyka z elementami akrobatyki

9:30 – 11:05

gimnastyka z elementami akrobatyki

11:15 – 12:50

gimnastyka z elementami akrobatyki

9:30 – 11:05

gimnastyka z elementami akrobatyki

11:15 – 12:50

gimnastyka z elementami akrobatyki

9.30 – 11.30

Gry i zabawy

zajęcia otwarte

Wieczorek Marcin

I tydz.

102

10.00-12.00
taniec nowoczesny
zajęcia otwarte

12.10-15.20
taniec nowoczesny
zajęcia dla stałych uczestników

 

 

 

14:00-15:30
Zajęcia dla stałych uczestników

8.30-11.45
Zajęcia dla stałych uczestników

 

 

II tydz.

 

10.00-12.00
taniec nowoczesny
zajęcia otwarte

12:10-15:20
Taniec nowoczesny
zajęcia dla stałych uczestników

 

16.00
Zabawa Karnawałowa
dla wychow. MDK

 

8.30-11.30
Zajęcia dla stałych uczestników zajęć

Zarychta-Młynarczyk Małgorzata

I tydz.

 

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

II tydz.

18

10.00 – 13.25 Uśmiech (zajęcia zamknięte)

10.00 – 13.35 Uśmiech (zajęcia zamknięte)

16.00

Zabawa Karnawałowa

dla wychow. MDK

11.00

Zabawa Karnawałowa

Dla MOPS

PIM

Zelga Leszek

I tydz.

104

11.00-13:00
Dla stałych uczestników

13:00-14.00
Perkusja - zajęcia otwarte

14.00-14.45
Dla stałych uczestników

11.00-14.45
Dla stałych uczestników

11.00-14.45
Dla stałych uczestników

11.00-12:00
Dla stałych uczestników

12:00-13:00
Perkusja - zajęcia otwarte

13.00-14.45
Dla stałych uczestników

11.00-14.45
Dla stałych uczestników

Zelga Roman

II tydz.

107

 

10.00-11.00

Gitara

zajęcia otwarte

R. Zelga

   

Żurek Monika

I tydz.

 

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

Półzimowisko

II tydz.

  PIM

16.00

Zabawa Karnawałowa

dla wychow. MDK

11.00

Zabawa Karnawałowa

Dla MOPS

 

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu poprawienia funkcjonalności i komfortu przeglądania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu