Menu odnośników dodatkowych

Szachowe Mistrzostwa Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu

Termin: 
sobota, 21.05.2022 - 09:00
Miejsce: 
MDK, ul. Słowackiego 17

Szachowe Mistrzostwa Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu organizowane są od kilku lat dla uczestników koła „Szach-Mat”. Koło dzieli się na trzy grupy. Bezpośrednia rywalizacja wszystkich zawodników bez względu na wiek, płeć i siłę gry umożliwia młodszym uczestnikom zajęć zmierzyć się ze starszymi i silniejszymi kolegami oraz koleżankami.

Walczą ze sobą dzieci i młodzież, a nie rankingi i maszyny, dlatego w każdej rozgrywanej partii szachowej możliwy jest zaskakujący i nieprzewidywalny wynik.

Zawody wyłonią mistrza MDK na rok 2022 oraz zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych wśród dziewcząt i chłopców. Najmłodszy uczestnik zawodów ma 6 lat, natomiast najstarszy jest w wieku lat 18.

Turniej odbędzie się na dystansie od 7 do 9 rund z tempem gry P`10 w zależności od ilości uczestników. Spodziewana ilość to ponad 60 zawodników obu płci. Gwarantujemy, że od początku do końca zawodów występować będą emocje i sportowa rywalizacja.

Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów.

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu