Menu odnośników dodatkowych

[ODWOŁANY] SZYMON WYDRA (akustycznie) - WŁAŚNIE TERAZ!

Termin: 
środa, 2.06.2021 - 18:00
Miejsce: 
Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej, ul. Żeromskiego 53

KONCERT ODWOŁANY! Z przykrością zawiadamiamy, że w związku przedłużającymi się pandemicznymi obostrzeniami dla artystów jesteśmy zmuszeni ostatecznie odwołać akustyczny koncert Szymona Wydry. Niestety, mimo najszczerszych chęci pewnych spraw, zakazów nie jesteśmy w stanie „przeskoczyć”. Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory kupili bilety, jak i tym, którzy mieli zamiar to zrobić. Pozostaje nam, jak i artystom liczyć na to, że będziemy mogli spotkać się jesienią.

Z wyrazami szacunku - MDK oraz zespół Szymon Wydra & Carpe Diem.


Banalne stwierdzenie, że wiosna przynosi nadzieję, jeszcze nigdy nie brzmiało tak aktualnie jak w tym roku.

Wszyscy mamy nadzieję, że już niebawem wrócimy do normalnego, przedpandemicznego życia. Ale czy przypadkiem ktoś nie powiedział kiedyś „Carpe Diem”? Czy każdy dzień nie jest wart tego, by się nim cieszyć? Nie musimy czekać na przyszłość, możemy żyć WŁAŚNIE TERAZ. To motto będzie motywem przewodnim naszego najbliższego recitalu, którym chcemy cieszyć się wiosną, ale którym też - a może i przede wszystkim - pragniemy zachęcić Was do wspólnego świętowania wszystkich, nawet najmniejszych radości.

Muzyka daje nam siłę, by cieszyć się życiem WŁAŚNIE TERAZ, dlatego WŁAŚNIE TERAZ ZAPRASZAMY NA AKUSTYCZNY RECITAL SZYMONA WYDRY! Bądźcie z nami! Bądźmy razem!

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu