Zwycięstwo szachisty z MDK Radom w Grand Prix turnieju z cyklu „4 Pory Roku”

W niedzielę, 9 czerwca 2024 r. odbył się już czwarty w tym roku szkolnym turniej z cyklu „4 Pory Roku”, organizowany przez Szkołę Szachowe Przygody oraz Parafię Rzymskokatolicką w Przytyku. Tego też dnia zostały podsumowane 4 spotkania Gran Prix.

Zwycięzcą całego turnieju został Grzegorz Galiński, zawodnik z Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu. Na 5. miejscu uplasował się Jarosław Kacperczyk, a wśród dziewcząt 4. miejsce zdobyła Weronika Kacperczyk.

Gratulujemy!