Menu odnośników dodatkowych

Grand Prix i 29 medali!

W miniony weekend zespoły taneczne Arabesqua i Etiuda, prowadzone przez Małgorzatę Dzbuk pojechały na ostatni konkurs taneczny w tym sezonie.

22-23 czerwca 2024 w Ostrowskim Centrum Kultury, odbył się XXII Ogólnopolski Konkurs Taneczny MAGIA TAŃCA. Przez dwa dni na scenie OCK w Ostrowie Wielkopolskim, tancerze z całej Polski prezentowali przepiękne choreografie w kategorii solo, duety/tria i formacje w stylu taniec klasyczny, modern, jazz, charakterystyczny oraz inne formy.

Arabesqua i Etiuda z Młodzieżowego Domu Kultury zostały docenione przez jury w sposób wyjątkowy, łącznie zdobywając 29 medali, w tym: 11 złotych, 13 srebrnych i 5 brązowych.

Dodatkowo trio w składzie: Maria Sąpór, Nikola Otręba i Zuzanna Kajdan otrzymały nagrodę główną GRAND PRIX za układ w choreografii Małgorzaty Dzbuk pt. „Masquerade Suite”. Wyróżnione zostały również: Aleksandra Podsiadło - nagrodą za osobowość oraz Ada Boniecka - nagrodą dla najmłodszej tancerki konkursu.

Wszystkim tancerkom dziękuję za momenty wzruszeń i dumy, życzę udanego, w pełni zasłużonego wypoczynku.

Małgorzata Dzbuk

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu