INFORADOR i pająki!

W piątek, 20 października Klub Turystycznych Zapaleńców INFORADOR odwiedził wyjątkową wystawę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu. Wychowankowie przekonali się, że pająk wcale nie jest taki straszny!

Uczestnicy zajęć mieli okazję zobaczyć rzadkie okazy zwierząt ze wszystkich zamieszkałych kontynentów. Dodatkowo dowiedzieli się, które pająki są jadowite i dlaczego skorpiony świecą w ciemności.

Zwiedzanie zakończyło się wspaniałymi historiami i ciekawostkami przewodnika oraz prezentacją ptasznika. Chętni śmiałkowie mogli go potrzymać na ręce!

To doświadczenie zostanie z Nami na całe życie.

Było straaasznie i wyjątkowo!