Michał Ziętek na VII Grand Prix Przysuchy w Szachach

W niedzielę, 24 września 2023 r. odbyło się VII Grand Prix Przysuchy w Szachach. Turniej rozegrano tempem 10 minut na zawodnika na partię na dystansie 9 rund.

Wśród 30 zawodników w kategorii Open, Michał Ziętek - reprezentant MDK Radom, uplasował się na 5. miejscu, natomiast w kategorii junior zajął 1. miejsce.

Za uzyskany wynik Michał otrzymał puchar, 2 dyplomy oraz nagrodę rzeczową.

Wyniki turnieju na stronie:

Miejscem rozgrywek był Dom Kultury w Przysusze, a organizatorem TKKF Olimp Przysucha.