Menu odnośników dodatkowych

Wyniki zawodników Koła „Szach-Mat” w turniejach szachowych

Zawodnicy z MDK Radom zdominowali turnieje organizowane w ostatnim czasie m. in. na terenie okręgu radomskiego.

W turniejach z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, organizowanych w MDK w Radomiu, wyniki prezentują się następująco: w grupie A zwyciężył Karol Misztal, który wraz z Adamem Ziębą zdobył II kategorię szachową. Sandra Fituch uzyskała I normę na I kategorię szachową. W grupie B wygrał Naydonov Mikhael i z Mikołajem Jabłońskim zdobył III kategorię szachową. W grupie C1, C2 i D wygrali Norbert Frąk, Jan Sobania i Ksawery Świerczyński. Kilku zawodników uzyskało IV i V kategorię szachową.

21 maja 2023 roku w Turnieju „Szachowa Majówka” w Końskich, w kategorii juniorów Kacper Zięba zajął 2. miejsce, a Szymon Domagała 3. miejsce.

W sobotę, 27.05.2023 odbył się turniej szachowy o Mistrzostwo Miasta i Gminy Skaryszew w szachach szybkich. W zawodach wzięło udział 28 zawodników. W zmaganiach uczestniczyli również przedstawiciele Skaryszewa, Makowca, Modrzejowic, Wólki Twarogowej, Kobylan oraz Kiedrzynia. Pierwsze miejsce zajął Michał Ziętek, drugie Kuba Zagrodnik, a brąz wywalczył Szymon Domagała. Najlepszą zawodniczką okazała się Gabriela Sowa. Wszyscy wymienieni to wychowankowie Koła „Szach-Mat”.

Z okazji Dnia Dziecka w MDK rozegrany został turniej, w którym wygrał Michał Ziętek przed Sandrą Fituch.

W turnieju „Złota Wieża Starosty Radomskiego” 2 czerwca 2023 roku w Iłży wygrał Michał Ziętek przed Szymonem Domagałą z Koła „Szach-Mat”.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!