Rewelacyjne wyniki zespołów Małgorzaty Dzbuk w Kołobrzegu

W dniach 26-28 maja 2023 r. w Kołobrzegu odbyły się IX Międzynarodowe Konfrontacje Baletowe. Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu gościło w tym czasie szkoły tańca z całej Polski. Przez dwa dni setki tancerzy prezentowało się w kategoriach solo, duety, tria, kwartety, zespoły w tańcu klasycznym, współczesnym i charakterystycznym.

Zespoły „Arabesqua” i „Etiuda” z MDK Radom, prowadzone przez Małgorzatę Dzbuk, zdobyły łącznie 20 medali (10 złotych, 4 srebrne i 6 brązowych). Ten spektakularny sukces, to wynik kilkumiesięcznej pracy nad nowymi choreografiami autorstwa Małgorzaty Dzbuk. Dwudniowe zmagania konkursowe były zakończone uroczystą Galą Laureatów, na której zespoły „Arabesqua” i „Etiuda” miały zaszczyt wystąpić.

Cieszymy się tym sukcesem, który jeszcze bardziej motywuje nas do pracy. Zaangażowanie, praca, pasja i talent, to nasz przepis na sukces.

Małgorzata Dzbuk