Sandra Fituch i Michał Ziętek na turnieju szachowym w Starachowicach

1 stycznia 2023 roku odbył się X Rodziny Memoriał im. Powstańców Styczniowych w 160. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego. Organizatorem turnieju były Klub Szachowy Gambit, Dom Kultury SSM oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach.

Zawodnicy rozgrywali 7 partii w systemie szwajcarskim z tempem gry 10 minut na partię na zawodnika.

Wychowankowie MDK Radom: Sandra Fituch zajęła 6. miejsce, a Michał Ziętek 5. miejsce - oboje z dorobkiem 4 pkt. Ponadto Michał ze swoim tatą zajął 3. miejsce w klasyfikacji rodzinnej.

Sandra i Michał otrzymali upominki rzeczowe, a wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani ciepłym posiłkiem w postaci pizzy.