Wyniki „Pajęczarek” na IX Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak w Gdańsku

7 złotych, 3 srebrne i 3 brązowe medale przywiózł Zespół Akrobatyczny „Pajęczarki” trenerki Anny Stawczyk z IX Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak - European Championship w Fitness Sportowym.

Zawody odbyły się 12-13 listopada 2022 roku i zostały podzielone na dwa dni ze względu na dużą liczbę uczestników. W ten weekend do Gdańska przyjechali reprezentanci ponad 20 klubów z różnych krajów. Sędziowie oglądali i oceniali ponad 250 występów w kategoriach: grupa, trio, duet oraz solo. Pajęczarki z Młodzieżowego Domu Kultury, jak co roku postawiły wysoko poprzeczkę dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu ich trenerki Anny Stawczyk.

Szczegółowe wyniki Zespołu Akrobatycznego PAJĘCZARKI:

FITNESS GROUP

• I miejsce - EXPLOSION: Aleksandra Podsiadło, Aleksandra Jarmułowicz, Maria Podsiadła, Iga Michalak, Matylda Kotowicz, Nina Popielarska, Zuzanna Rogala, Maja Kisiel
  • III miejsce - RETRO GIRLS: Weronika Skórzyńska, Kinga Hryniuk, Zuzanna Zięba, Anna Kiraga, Marcelina Sas, Kamila Sońta, Małgorzata Witczak

FITNESS DANCE

• IV miejsce - Iga Michalak

ACROBATIC SHOW 18+

• III miejsce - Natalia Gruszczyńska

To był wyjątkowy weekend dla PAJĘCZAREK, pokazały klasę z ogromnym sukcesem zakończyły kolejny sezon.

Serdecznie gratuluje całemu zespołowi, jestem z Was niezwykle dumna, zadania, które miałyście do zrobienia zostały wykonane perfekcyjnie. Za ogromną pasją stoi ciężka praca, niejednokrotnie łzy, tysiące powtórzeń, dyscyplina. Każda z Was jest wyjątkowa, praca z Wami to ogromna przyjemność a Wasze sukcesy przepełniają mnie ogromną radością i dumą, że mam tak wspaniałe zawodniczki.

Anna Stawczyk

Dziękujemy za opiekę i ogromne wsparcie wspaniałym mamom: Uli Podsiadło, Monice Biernackiej, Agnieszce Śledź, Małgorzacie Grzyb.