Menu odnośników dodatkowych

Kolejny spektakularny sukces zespołów Małgorzaty Dzbuk!

W miniony weekend, 10-12 czerwca 2022 r. Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu gościło ponad 500 tancerzy z całej Polski. To była prawdziwa uczta baletowa.

Poprzeczka była postawiona bardzo wysoko. Mimo tego tancerze Małgorzaty Dzbuk z zespołów „Arabesqua” i „Etiuda” z MDK Radom, zdobyli łącznie 20 medali (6 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych)!

Zmagania konkursowe trwały 2 dni. Pierwszego dnia tancerze prezentowali układy solowe z tańca klasycznego i współczesnego, natomiast drugiego - duety, tria, kwartety, formacje z tańca klasycznego, współczesnego i ludowego.

Konkurs zakończył się trzeciego dnia uroczystą Galą Laureatów, w której nasi tancerze mieli przyjemność brać udział.

Kolejny raz tancerze Małgorzaty Dzbuk potwierdzili talent, profesjonalizm i warsztat. Było pięknie. Za niespełna 10 dni wyruszają na kolejne zawody i przygodę - tym razem do Hiszpanii.

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu