Grudniowe turnieje szachowe w Kotarwicach i Szydłowcu oraz Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków

Szachiści z MDK wzięli udział w turniejach organizowanych w grudniu 2021 r. w Kotarwicach, Szydłowcu oraz Warszawie.

Turniej Mikołajkowy w Kotarwicach

11 grudnia 2021 r.

• Włodarczyk Szymon - 1. miejsce

Turniej Świąteczny w Szydłowcu

19 grudnia 2021 r.

• Lucima Franciszek - 2. miejsce
  • Ziętek Michał - 3. miejsce
  • Ząbecki Rafał - 4. miejsce
  • Boczek Wiktor - 5. miejsce

Wśród dziewcząt:

• Marciniak Kinga - 1. miejsce
  • Mąkosa Amelia - 2. miejsce

Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków 2021

Ponadto, sześcioletni Olek Michalski z MDK Radom brał udział w Mistrzostwach Mazowsza Przedszkolaków 2021 w dniu 11 grudnia 2021 r. w Warszawie. Zdobył 3,5 pkt. / 7 partii i zajął 15. miejsce.

Symultana szachowa z arcymistrzynią Klaudią Kulon

4 grudnia w Domu Kultury w Iłży szachiści Michał Ziętek, Grzegorz Galiński i Szymon Włodarczyk z MDK Radom uczestniczyli w symultanie szachowej z arcymistrzynią Klaudią Kulon, mistrzynią świata i wielokrotną mistrzynią kraju.

Arcymistrzyni była bezlitosna dla symultanistów i nie przegrała żadnej partii szachowej. Jedyny remis w symultanie uzyskał Michała ojciec Grzegorz Ziętek.