„Pajęczarki” nagrodzone na festiwalu w Gdańsku

W niedzielę, 29 listopada zespół akrobatyczny "Pajęczarki" z Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu wziął udział w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Białobrzeski E-Dance INSPIRATIONS w Gdańsku w kategorii Inne Formy. Gimnastyczki, których trenerką jest p. Anna Stawczyk, zdobyły 4 złote, 6 srebrnych i jeden brązowy medal.

Zawody były znakomicie zorganizowane i dostarczyły wielu emocji.

Ogromne gratulacje dla Aleksandry Podsiadło, która otrzymała wyróżnienie za wszechstronność. Zawodniczka startowała w kilku kategoriach tanecznych - Inne Formy, Jazz, Modern oraz Taniec Klasyczny u pani Małgorzaty Dzbuk.

Kat. 8-10 lat

• II miejsce - Iga Wojcieszczyk
  • lII miejsce - Hanna Jaworska

Kat. 13-14 lat