Menu odnośników dodatkowych

Zmiana terminu nadsyłania prac na Biennale „Przyroda”

Szanowni Uczestnicy (przyszli Laureaci?) i Opiekunowie Artystyczni!

Po rozważeniu wszystkich okoliczności, jakie nam towarzyszą od kilku miesięcy, postanowiliśmy raz jeszcze zmienić termin nadsyłania prac na Biennale.

Najważniejszą przesłanką był fakt braku bezpośredniego kontaktu uczeń-nauczyciel, co naszym zdaniem miewa zazwyczaj decydujące znaczenie dla efektów artystycznych; znamy to wszak z własnych doświadczeń. Niekiedy ważny jest też dostęp do przyborów i sprzętu warsztatowego. Wiedzą o tym przede wszystkim autorzy prac graficznych –  prasa to nie kostka lub łyżeczka...

Drugim aspektem jest bezpieczeństwo wszystkich kontaktujących się z przesyłkami: personelu MDK, komisarzy, jurorów. Warunki sterylności niekiedy uniemożliwiają procedowanie nawet w takim ograniczeniu, jakie przyjęliśmy.

Mamy nadzieję, że koniec września daje już Wam szansę na roboczy kontakt i działania w warunkach pracowni artystycznej.

Życzymy Wam nadziei na lepsze czasy i jeszcze lepszych pomysłów i kreacji!

Prace należy nadsyłać w terminie do 30 września 2020 r.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu