Wakacje z MDK - IX warsztaty artystyczne w Pyzówce

Oferta wakacyjna

Dla uczestników naszych zajęć w wieku 8-13 lat mamy propozycję wyjazdu wakacyjnego, organizowanego przez MDK – IX warsztaty artystyczne w górach, które odbędą się w dniach 07.07– 14.07.2014 r. (zakwaterowanie: pensjonat „U Zosi” www.pyzowka.pl).

Całkowity koszt warsztatów 800 zł, cena obejmuje: transport z autokarem do dyspozycji, pobyt dzieci z wyżywieniem, ubezpieczenie, opiekę medyczną i atrakcje na wycieczkach.

W programie:

• zajęcia warsztatowe – plastyczne, sportowe, języka włoskiego;

• 3 wycieczki autokarowe; (Góra Żar – Międzybrodzie Żywieckie, kolej linowo-terenowa ze zjeżdżalnią pontonowa, Bukowina Tatrzańska – baseny termalne, Zakopane – Muzeum Władysława Hasiora i Park wodny)

• atrakcje na miejscu – basen przydomowy, bilard, ping-pong, ogniska, rozgrywki na boisku, wycieczki piesze.

Opiekę nad 30-osobową grupą dzieci będzie sprawowało 3 opiekunów – nauczycieli z MDK.

Ilość miejsc ograniczona. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 7 maja o godz. 19.00 w Sali Kameralnej MDK.

Zapisy prowadzi kierownik warsztatów pani Henryka Lech.

MDK, ul. Słowackiego 17, sala nr 15