Sukcesy zawodniczek MDK na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski WFF WBBF oraz FIT KID w Tczewie.

Dnia 26.04.2014r. odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski WFF WBBF  oraz FIT KID w Tczewie.

Młodzieżowy Dom Kultury reprezentował zespół akrobatyczny Pajęczarki - trener Anna Stawczyk.

W klasyfikacji ogólnej Pajęczarki wywalczyły:

w kategorii do lat 12

brązowy medal - Ania Lichota

w kategorii do lat 18

srebrny medal - Wiktoria Wlazło

w kategorii 18+

brązowy medal - Paulina Duchnik

Mała Formacja

złoty medal - Wiktoria Wlazło, Wiktoria Majcher, Paulina Duchnik

Duża formacja

złoty medal - Wiktoria Wlazło, Wiktoria Majcher, Paulina Duchnik, Ania Lichota, Inga Kobyłecka, Maja Król, Iga Kwiecień, Maja Starzyńska, Monika Łuszczek

Duety