Wyścig MTB z okazji Święta Niepodległości.

W niedzielę 10 listopada członkowie klubu UKS MDK Tytan Radom, po raz pierwszy wsparci przez Stowarzyszenie "Radomski Ruch Rowerowy - 3R" i przy pomocy MOSiR Radom, zorganizowali II Rowerowy Rajd Niepodległosci i wyścig przełajowy - II Memoriał Muńka. Ta sportowo-rekreacyjna impreza odbyła sie na terenie ośrodka MOSiR na Borkach w g. 10.30 - 15.00. Najpierw wszyscy uczestnicy, wyposażeni w elementy patriotyczne w barwach biało - czerwonych, przejechali ścieżką wokół zalewu a następnie ponad 60 zawodników przystąpiło do wyścigu MTB. Uczestnicy  podzieleni na 3 kategorie wiekowe  rywalizowali, pomimo późnej pory roku, na urozmaiconej trasie. Widzowie i kibice mieli możliwosć ogrzania sie przy ognisku, gdzie po wysiłku na wszystkich czekał posiłek w postaci gorących kiełbasek. Przypomnijmy, że I rajd i Memoriał Muńka odbyły się rw roku ubiegłym w Parku Południe.

Mirosław Strzelecki

WYNIKI:

Kobiety open:  1. Wioleta Kaczmarska     2. Małgorzata Stala

Mężczyźni poniżej 17 lat: 1. Jakub Adamczyk        2.  Konrad Biedrowski         3. Patryk Delikat

18 - 35 lat: 1. Michał Ziułek             2. Jarosław Kleczaj              3. Michał Kostrzewa

ponad 35 lat: 1. Paweł Bukalski          2. Szymon Zacharski           3. Mariusz Sarwiński