XXVI Emdekowska Radomska Frajda Rowerowa

W ostatnią niedzielę września odbyła się XXVI Emdekowska Radomska Frajda Rowerowa. Korzystając ze sprzyjającej pogody wszyscy amatorzy dwóch kółek wzięli udział w wyścigu rowerowym MTB trasą wytyczoną na obrzeżach Lasu Kapturskiego. Impreza organizowana przez Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu od 13 lat cieszy się wciąż ogromną popularnością. Na starcie stanęło 70 zawodników dopingowanych przez rodziny i sympatyków rekreacji rowerowej.

Wyścigi odbyły się  w siedmiu kategoriach wiekowych z podziałem na kategorie kobiet i mężczyzn. Zwycięzcy otrzymali puchary i medale ufundowane przez Prezydenta Miasta Radomia i Dyrektora MDK. Najlepszym rowerzystom cenne upominki wręczył Prezes UKS MDK Tytan Radom i kierownik Działu MDK. Albumy ufundował Przewodniczący Rady Miasta Radomia, zestawy piśmiennicze Dyrektor WORD w Radomiu, napoje firma Emig z Grójca a akcesoria rowerowe sklep rowerowy PHU Tytan. Wszyscy bawili się świetnie i czekają już na kolejną imprezę.

Wyniki XXVI Emdekowskiej Radomskiej Frajdy Rowerowej

Zwycięzcy poszczególnych kategorii: