Sukcesy zawodników UKS MDK Radom

W niedzielę 1 września 2013 r. w podkieleckim Sobkowie odbył się przedostatni, 7 etap Świętokrzyskiej Ligi Rowerowej - Ogólnopolskie Maratony MTB.
Zawody przeprowadzone Doliną Nidy zgromadziły 338 kolarzy z całego kraju.
Miło nam donieść, że  Radomianie ponownie "grali pierwsze skrzypce" na tle silnej konkurencji.
Z zawodników UKS MDK Tytan Radom na dystansie 23 km., wśród elity kobiet 2 miejsce wywalczyła Wioleta Kaczmarska.
Wsród dzieci Bartek Sławiński zajął 3 miejsce, a Adam Augustyn ukończył zmagania na 10 miejscu.
Na dystansie 53 km. w kategorii młodzików 3 miejsce zajął Patryk Staniewski, a 4 miejsce Jakub Towarek.

W klasyfikacji generalnej przed ostatnim etapem, który odbędzie się 15 września w Kielcach, Jakub Towarek zajmuje pozycję wicelidera, a Patryk Staniewski jest 4.