Sukcesy gitarzystów z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu.

Ogólnopolskie Konfrontacje Gitarowe w Płocku - 10 maja 2013 r.

Zespół gitarowy z Koła gitarowego Marka Toma reprezentował Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu na Ogólnopolskich Konfrontacjach Gitarowych w Płocku. Wychowankowie przeszli eliminacje i otrzymali "Dyplom Finalisty". Uczestniczyli również w warsztatach gitarowych prowadzonych przez Leszka Cichońskiego.

Reprezentanci MDK na Konkursie Piosenki  Music-Dance w Kozienicach - 20 maja 2013 r.

Wychowankowie Koła gitarowego Marka Toma reprezentowali Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu na Konkursie Piosenki  Music-Dance w Kozienicach. Młodzi wykonawcy odnieśli sukcesy w poszczególnych kategoriach:

1. Śpiewanie piosenek w duetach i zespołach wokalnych: I miejsce - Wiktoria Kosakowska i Julia Rogala
  2. Śpiewanie piosenek solo, klasy IV - VI: III miejsce - Ola Czupryńska
  3. Śpiewanie piosenek solo, gimnazjum: I miejsce - Piotr Nawrot, II miejsce - Joanna Pawlina

Zespoły i soliści zostali zaproszeni do koncertu galowego, który odbędzie się 8 czerwca w Kozienicach.