Rowerowy Rajd Niepodległości - XI Memoriał Muńka

niedziela, 6.11.2022 - 10:30
Miejsce:
Las Kapturski, ul. Folwarczna 109 w Radomiu

Zbiórka przy ul. Folwarcznej 109 na rowerze i w kasku. Start Rajdu Niepodległości po Lesie Kapturskim. Po zakończeniu ognisko z poczęstunkiem vis a vis Nadleśnictwa Radom, ul. Janiszewska 48.

Ta sportowo-rekreacyjna impreza skierowana jest wyłącznie do uczestników zajęć Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu.

Prosimy o potwierdzenie udziału SMSem na nr 504186360 podając: imię, nazwisko i wiek.