Wystawa pracowni plastycznej pani Lidii Gawor pt. „Ja... człowiek”

Termin:
piątek, 1.04.2022 - 08:00 do poniedziałek, 25.04.2022 - 21:00
Miejsce:
MDK, ul. Słowackiego 17

Tematem wystawy jest przenikanie emocji, wypisanych na ludzkich twarzach. Emocje odgrywają bardzo ważną rolę w życiu człowieka. Bywają przelotne, pojawiają się nagle i niespodziewanie, aby szybko zniknąć lub ustąpić miejsca innym lub towarzyszą nam przez dłuższy czas. Emocje są odpowiedziami na to, co spotykamy na swojej drodze… Ludzka twarz może wyrazić ponad 10 tysięcy typów ekspresji mimicznej. A jak widzą to dzieci…?

Wystawę można oglądać w budynku MDK przy ul. Słowackiego 17 w Radomiu oraz na stronie: