Menu odnośników dodatkowych

SZYMON WYDRA (akustycznie) - WŁAŚNIE TERAZ!

Termin: 
środa, 2.06.2021 - 18:00
Miejsce: 
Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej, ul. Żeromskiego 53

ZMIANA TERMINU! ZMIANA TERMINU! ZMIANA TERMINU!

Zakupione bilety zachowują ważność!

Banalne stwierdzenie, że wiosna przynosi nadzieję, jeszcze nigdy nie brzmiało tak aktualnie jak w tym roku.

Wszyscy mamy nadzieję, że już niebawem wrócimy do normalnego, przedpandemicznego życia. Ale czy przypadkiem ktoś nie powiedział kiedyś „Carpe Diem”? Czy każdy dzień nie jest wart tego, by się nim cieszyć? Nie musimy czekać na przyszłość, możemy żyć WŁAŚNIE TERAZ. To motto będzie motywem przewodnim naszego najbliższego recitalu, którym chcemy cieszyć się wiosną, ale którym też - a może i przede wszystkim - pragniemy zachęcić Was do wspólnego świętowania wszystkich, nawet najmniejszych radości.

Muzyka daje nam siłę, by cieszyć się życiem WŁAŚNIE TERAZ, dlatego WŁAŚNIE TERAZ ZAPRASZAMY NA AKUSTYCZNY RECITAL SZYMONA WYDRY! Bądźcie z nami! Bądźmy razem!


Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sekretariacie MDK (ul. Słowackiego 17, tel. 48 3606202) lub przelewem na konto Bank PeKaO SA II O/ Radom, nr 14 1240 3259 1111 0000 2989 1151. W tytule należy podać imię i nazwisko nabywcy. Informacja o miejscu na widowni zostanie podana w sekretariacie MDK lub telefonicznie. 

W przypadku zmiany terminu koncertu bilety zachowują ważność. W przypadku odwołania koncertu pieniądze za bilety zostaną zwrócone.

Uwaga!

Podczas koncertu wystąpią również wychowankowie MDK!
Po recitalu muzycy będą rozdawać autografy z dedykacją!
Będzie można również zrobić sobie zdjęcie!

SZYMON WYDRA (akustycznie) - WŁAŚNIE TERAZ!

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu