Menu odnośników dodatkowych

Teatr Tańca

Wiek uczestników: 
powyżej 5 lat
Nauczyciel: 
Alicja Pyclik

Teatr tańca bazuje na technice tańca współczesnego. Szczególny nacisk kładziony jest na pracę w wyrażaniu emocji. Dzieci mają podczas zajęć przestrzeń na rozwijanie i wyrażanie swojej własnej ekspresji oraz uczestniczą aktywnie i twórczo w procesie tworzenia spektakli. Swobodna lub tematyczna imrowizacja jako narzędzie pracy pomaga dzieciom dotrzeć do swoich zasobów wewnętrznych. Trening klasyczny tancerza uzupełniony jest więc o elementy autoekspresji co prowadzi do wykorzystywania w pełni zasobów zewnętrznych i wenętrznych. Dzieci nie tylko nabywają nowe umiejętności z zakresu techniki tańca klasycznego czy współczesnego, ale także wspierane są w byciu twórcą i rozwijaniu własnej tanecznej i życiowej ekspresji.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu