Menu odnośników dodatkowych

Klub Malucha

Wiek uczestników: 
5-7 lat
Nauczyciel: 
Dorota Trybuła

Zajęcia ogólnorozwojowe, skierowane do dzieci  5-7 lat.

Poprzez zajęcia wspieramy rozwój społeczno-emocjonalny, poznawczy, ruchowy, słowno-muzyczny. Rozwijamy samodzielność, stawiamy na indywidualne podejście. W Klubie Malucha jest czas na zabawę, rozmowę, malowanie, rysowanie, sport i czytanie bajek. Podczas zajęć będziemy bawić się w teatr, odgrywać scenki, kreować własne bajki. Stworzymy pacynki, kukiełki, ilustracje do bajek. Poznamy nowe piosenki, wierszyki. Spróbujemy swoich sił na ściance wspinaczkowej, odpoczniemy w basenie z kulkami. Poprzez swobodną twórczość będziemy rozwijać wyobraźnię i emocje. Dzieci biorą również aktywny udział w wielu imprezach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury.

Rekrutacja:

  • Wiek kandydatów: 5-7 lat
  • Badanie predyspozycji kandydatów: plastyczność ruchu scenicznego, umiejętność pracy w grupie, zdolności plastyczne i manualne, próba z tekstem (krótki wierszyk bądź jego fragment - recytacja), sprawność ruchowa.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu