Menu odnośników dodatkowych

Plan zajęć 2022/2023

Lp.

Nazwisko i imię

Zajęcia

Sala

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

1.

Balicki Rafał

Studio Piosenki „Fermata”

s.209 (oficyna)

15:00 - 18:2016:00 - 19:2015:00-15:00-14:00 - 16:00 
2.

Banaszczyk Ewa

Plastyka dziecięca,
Plastyka młodzieżowa

s.19, 301

15:30-17:05
gr.I

17:15-18:50
gr.II

s.19

 

15:30 - 17:05
gr.I

17:15 - 18:50
gr.II

s.19

16:00 - 19:10

s.301

 

9:00 - 12:10

s.301

3.

Chojnacka-  Pyrgiel Agata

Plastyka dziecięca

s.301

15:30-17:05 16:00-17:35   
Plastyka młodzieżowas.30117:15-20:25
gr.II
16:00-19:10
gr.I
    
4.

Dąbrowska Agnieszka

Studio Piosenki „Fermata”

s.118

15:00-18:1515:00-18:1515:00-18:15   
5.

Duda 
Krzysztof 

Grafika komputerowa

s.115

 15:30-17:05 15:30-17:05  
Informatykas.115 17:15-18:50 17:15-18:50  
Cyfrowa Akademia Filmowas.115 19:00-20:35 19:00-20:35  
6.

Dzbuk Małgorzata

Zajęcia baletowe,

Zespoły taneczne

s.112

16:45-21:00 16:45-19:1516:45-20:15

15:30-17:05

17:15-18:55

19:00-21:00

 
7.

Gawor Lidia

Plastyka dziecięca

MDK, s.15 (oficyna)

oraz
Kamienica Deskurów
ul. Rwańska 2
w Radomiu

16:00-18:25
gr. 8-9 lat

Kamienica Deskurów

16:30-18:55

Kamienica Deskurów

 16:00-19:15
gr. powyżej 10 lat
s.208,
s.15 (oficyna)

15:00-16:35
gr. 6-7 lat
s.15 (oficyna)

16:45-20:00
gr. powyżej 10 lat
s.15 (oficyna)

 
8.

Grabijas-Brodnicka Magdalena

(zastępstwo: Anita Garbowicz)

Plastyka dziecięca

MDK, s.19

oraz
Kamienica Deskurów
ul. Rwańska 2
w Radomiu

 

16:00-17:35
gr.I

17:45-19:20
gr.II

s.19

16:45-19:15

Kamienica Deskurów

16:00-17:35
gr.I

17:45-19:20
gr.II

s.19

15:00-16:35
gr.III

16:45-19:15
gr.IV

s.19

 
9.Kacprowicz PaulinaKlub Turystycznych Zapaleńców - INFORADORs.115    15:30-18:00 
PROPSs.18,
s.20 (oficyna)
 

16:00-17:35
gr.I

s.18

   

8:30-10:05
gr.I

10:15-11:50
gr.II

s.20 (oficyna)

10.

Kądziela
Arkadiusz 

Technika i matematyka w szachach. Koło „Szach-Mat”

s.208 (oficyna)

   16:00-17:30-19:559:00-14:00
11.

Kisiel Andrzej

Nauka gry na keyboardzie

s.110

13:25-14.55
15.05-16.35
16.45-18.15
18.25-19.55
  15.00-16.30
16.40-18.10
18.20-19.05
15.00-16.30
16.40-18.10
18.20-19.05
 
12.

Koselska Dorota

Język włoski

s.115

16:00-17:35
gr.I

17:45-19:20
gr.II

 16:00-17:35
gr.III
   
13Kowalewski MichałTaekwondoZespół Szkół
Ekonomicznych,
ul. Wernera 22
w Radomiu
  17:50-19:00  9:00-10:15
14.

Krajewski Dariusz

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na sakshornach, puzonie i tubie

s.102, 103, 207

10:00-11:30
s.207
16:45-18:15
s.103

15:30-17:00
s.207

17:00-19:30
s.103

 15:00-18:00
s.103
8:30-12:30
s.102
15.

Krzyczkowski
Tadeusz 

Nauka gry na perkusji

s.104

16:00-19:15 16:00-19:1518:30-20:0016:00-19:158:30-11:30
16.

Lech Henryka

Plastyka dziecięca

s.15 (oficyna)

16:00-17:35
gr.I

17:45-19:20
gr.II

15:00-16:35
gr.III

16:45-18:20
gr.I

18:30-20:05
gr.II

16:00-17:35
gr.III

17:45-19:20
gr.IV

15:30-17:05
gr.IV
  
17.

Murawski Mateusz

Nauka gry na gitarze

s.103

   17:00-20:10  
18.

Murdza  Grzegorz

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na saksofonie

s.110

 14:45-18:5515:10-16:45  8:30-10:00
19.Okólska DorotaZajęcia taneczneKamienica Deskurów
ul. Rwańska 2
w Radomiu
    

15:00-16:30
gr. początkująca

16:30-
gr. z kontynuacji

 
20.

Pijanowska
Renata

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na werblach, tamburmajorki, majoretki, Color Guard

s.102, 207

15:00-18:20
werble
s.207
15:00-16:30
werble
s.207
14:30-19:20
werble,
majoretki,
Color Guard
s.102
14:00-15:30
werble
s.207
14:30-17:40
werble,
tamburmajorki
s.102
 
21.Sieczka PiotrOrkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na klarnecie
s.107, 207  

17:30-19:05
gr. początkująca

19:15-20:00
gr. zaawansowana

  

8:30-10:00
Sekcja klarnetów

10:10-11:45
gr. początkująca

11:55-12:40
gr. zaawansowana

22.

Sikorska  Agnieszka

Cheerleaders Vibes

MDK
s.20 (oficyna),

oraz
XIII LO
ul. 25 Czerwca 79
w Radomiu

  19:40-21:10
XIII LO
 19:20-20:50
s.20 (oficyna)
 
Zajęcia taneczne

MDK
s.20 (oficyna),
s.112,

oraz
Kamienica Deskurów
ul. Rwańska 2
w Radomiu

18:50-20:20
Gr.II
(8-14 lat)
s.20 (oficyna)
15:50-16:35
Gr.I
s.112
18:00-19:30
Gr.III
(Cheerleaders Kids)
s.20 (oficyna)

15:50-16:35
Gr.I
s.20 (oficyna)

19:30-21:00
Gr.III
(Infinity)
Kamienica Deskurów

17:35-19:10
Gr.II
(Mini formacja Luzaki)
s.20 (oficyna)
 
Zespoły taneczne hip-hop

MDK
s.20 (oficyna),

oraz
Kamienica Deskurów
ul. Rwańska 2
w Radomiu

  16:20-17:55
s.20 (oficyna)
18:00-19:30
(Mini formacja Vibes)
Kamienica Deskurów
  
23.

Składanek Kinga

Orkiestra „Grandioso”

s.103, 110

  

15:20-16:55
Sekcja instrumentów drewnianych
s.103

17:00-19:30
Małe Grandioso
s.110

  

8:00-10:00
Sekcja instrumentów drewnianych
s.103

10:00-14:00
Małe Grandioso
s.110

24.

Skwarek
Iwona 

Chór GOSPEL

s.20 (oficyna)

 15:30-19:20 17:00-20:15  
25.

Stawczyk
Anna

Gimnastyczna z elementami akrobatyki

s.102

15:00-18:1016:00-20:30 15:30-20:30  
26.

Strzelecki Mirosław

Zespół Piosenki Folk „Radomiś”,
Studio Piosenki „Fermata”

s.118

   16:30-19:5016:00-19:20 

Koło rowerowe MTB

Miejsce zbiórki - Zalew Borki

  14:30-17:45  9:30-12:45
27.

Szarpak Agnieszka

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na flecie

s.16, 107

  17:00-19:25
s.107
  8:30-12:35
s.16
28.

Tom Marek

Nauka gry na gitarze

s.105 (oficyna)

16:00-19:3016:00-19:30 16:00-19:30  
29.

Tkaczyk-Trzeciak Julita

Gimnastyczna z elementami akrobatyki

XIII LO
ul. 25 Czerwca 79
w Radomiu

15:30-17:00

17:10-18:40

18:50-20:20

 

15:30-17:00

17:10-18:40

 15:45-17:15 
30.

Trybuła Dorota

Akademia Młodego Twórcy

s.107

17:15-18:45
gr.I

15:45-17:15
gr.II

 

15:30-17:00
gr.I

  
Teatrzyk Dziecięcys.107

15:30-17:00

 

 

 

 

17:15-18:45

 

  
31.

Umięcki  Dariusz

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na trąbce

s.208 (oficyna),
s.115

  16:15-19:30
s.208
(oficyna)
  

8:30-13:20
s.115

32.

Walewski Robert

Gimnastyka z elementami akrobatyki

PSP Nr 29
ul. Ceglana 14
w Radomiu

oraz
XIII LO
ul. 25 Czerwca 79
w Radomiu

16:00-17:30
gr.II

17:40-19:10
gr.I

PSP Nr 29

17:10-18:40
gr.III

XIII LO

16:30-18:00
gr.IV

18:10-19:40
gr.I

PSP Nr 29

16:00-17:30
gr.II

17:40-19:10
gr.III

XIII LO

  
33.

Wieczorek Marcin 

Breakdance

s.18

15:50-16:35   16:00-16:45 
Gimnastyka z elementami akrobatykis.18, 102 18:45-20:20  16:55-18:30 
Taniec nowoczesnys.18, 10216:45-20:05 19:25-21:0015:45-17:2018:30-21:00 
34.

Zarychta-Młynarczyk Małgorzata 

Interpretacja tekstu literackiego z elementami inscenizacji
- „Uśmiech”

s.16

15:25-17:00
gr.I

17:10-18:40
gr.II

15:25-17:00
gr.I

17:10-18:40
gr.II

    
35.

Zelga Leszek 

Nauka gry na perkusji,

Dziecięcy świat gitary

s.208 (oficyna),
s.104

15:30-18:45
s.208
(oficyna)
15:00-16:30
s.104
15:00-18:1515:00-18:15
s.104
15:30-18:45 
36.

Żurek Monika

Teatr literacki „Scena 05”

s.16

  

16:00-17:35

17:45-19:20

18:00-19:3518:00-19:35 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu