Menu odnośników dodatkowych

Plan zajęć 2021/2022

Uwaga: nowi uczestnicy zajęć muszą przyjść na pierwsze zajęcia do 15 września 2021 r. W przypadku nieobecności, na ich miejsca będą przyjmowane osoby z list rezerwowych rekrutacji!

Lp.

Nazwisko i imię

Zajęcia

Sala

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

1.

Balicki Rafał

Studio Piosenki „Fermata”

s. 209 (oficyna)

15.30 - 17.05
17.15 - 18.50

17.00 - 18.35
18.45 - 20.15

17.00 - 18.35
18.45 - 20.15

17.00 - 18.35
18.45 - 20.15

15.00 - 16.35

 
2.

Banaszczyk Ewa

Plastyka dziecięca,
Plastyka młodzieżowa

s. 19, 301

15.30-17.05
17.15-18.50
s. 19

 

15.30-17.05
17.15-18.50
s. 19

16:00-17:30
17.40-19:10
s. 301

 

9.00-10:30
10:40-12:10
s. 301

3.

Chojnacka-  Pyrgiel Agata

Plastyka

s. 301

15:30-17:05
17:15-20.25

16:00-17.30
17.40-19:10

16:00-17.35

   
4.

Dąbrowska Agnieszka

Studio Piosenki „Fermata”

s.118

15:00-16.35
16.45-18:15

15.00-16.35
16.45-18.15

14.00-15.35
15.45-17.15

   
5.

Duda 
Krzysztof 

Grafika komputerowa,
Informatyka

s. 115

 

15:30-17:05
17:15-18:50
19:00-20:35

 

15:30-17:05
17:15-18:50
19:00-20:35

  
6.

Dzbuk Małgorzata

Zajęcia baletowe,

Zespoły taneczne

s.112

16:30-18:05
18:15-19:50

 

16:45-18:15
Arabesqua Mini

18:15-19:50

16:45-18:15
Arabesqua Mini

18:15-19:50

15:30-17:05
17:15-18:50
19:00-20:35

10.00-11.35

7.

Gawor Lidia

Plastyka dziecięca

MDK, s. 15 (oficyna)

oraz
PSP Nr 22 ul. Krucza 2/10 w Radomiu

15:30-17:05
17:15-18.50
PSP Nr 22

15:00-16:35
16:45-18:20
PSP Nr 22

 

15:00-16:35
16:45-18:20
PSP Nr 22

15:00-16:35
16.45-18:20
MDK, s. 15

 
8.

Grabijas-Brodnicka Magdalena

Plastyka dziecięca

MDK, s. 19

oraz
PSP Nr 22
ul. Krucza 2/10 w Radomiu

 

16.00-17:35
17:45-19:20
MDK, s. 19

16:45-18:20
18:30-19:15
PSP Nr 22

16.00-17:35
17:45-19:20
MDK, s. 19

15.00-16.35
16.45-18.20
18.30-19.15
MDK, s. 19

 
9.

Kądziela
Arkadiusz 

Technika i matematyka w szachach. Koło „Szach-Mat”

s. 208 (oficyna)

   

17:30-19.05
19.15-20.00

15:00-17.25
17:35-20.00

8.00-15.00 turnieje szachowe

10.

Kisiel Andrzej

Nauka gry na keyboardzie

s. 110

13:25-14.55
15.05-16.35
16.45-18.15
18.25-19.55

  

15.00-16.30
16.40-18.10
18.20-19.05

15.00-16.30
16.40-18.10
18.20-19.05

 
11.

Koselska Dorota

Język włoski

s. 115

16:00-17:35
17.45-19:20

 

16:00-17:35

   
12.

Krajewski Dariusz

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na sakshornach, puzonie i tubie

s. 102/103

9.00-10.30

18:00-19:35

15.30-17.05
17.15-18.50
19.00-19.45

 

15.30-17.05
17.15-18.50

8.50-9.35
9.45-11.20
11.30-13.00

13.

Krzyczkowski
Tadeusz 

Nauka gry na perkusji

s. 104

16:00-17:35
17:45-19:20

 

16:00-17:35
17:45-19:20

18.30-20.00

16:00-17:35
17:45-19:20

9:00-10:35
10:45-12:20

14.

Lech Henryka

Plastyka dziecięca

s. 15 (oficyna)

16.00-17:35
17:45-19:20

14.25-16.00
16.10-17.45
17.55-19.30

15:30-17:05
17:15-18:50

16.25-18.00

  
15.

Murawski Mateusz

Nauka gry na gitarze

s. 103

   

15:20-16.50
17:00-18.30

  
16.

Murdza  Grzegorz

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na saksofonie

s. 110

 

14:30-16:05
16:15-17.50
18.00-18.45

15.15-16.50

  

8.30-10.00

17.Okólska DorotaTeatr TańcaPSP Nr 22 ul. Krucza 2/10 w Radomiu      
18.

Pijanowska (Maciejewska)
Renata

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na werblach, tamburmajorki, majoretki, Color Guard

s. 102, 207

15:00-16:35
16:45-18:20
s. 207

15.45-17.20
s. 207

15:00-15.45
15.55-17.30
17.40-19.15
s. 102

15:00-16.35
16.45-18:20
s. 207

15.00-16:35
16:45-17:30
s. 102

 
19.Sieczka PiotrOrkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na trąbce
s. 107, 207  17.30-18.15
18.25-19.10
19.20-20.05
s. 107
 
  8:30-9.15
9.25-11.00
11.10-12.45  
s. 207
20.

Sikorska  Agnieszka

Zespoły taneczne hip-hop

s.20 (oficyna),
s.112

15.30-17.05
s. 20 (oficyna)

15.45-17.20
17.30-19.05
19.15-20.00
s. 112

16.00-17.35
17.45-19.20
19.30-21.00
s. 20 (oficyna)

15.20-16.55
s. 20 (oficyna)

18.00-18.45
18.50-19.35
19.40-20.25
s. 20 (oficyna)

 
21.

Składanek Kinga

Orkiestra „Grandioso”

s. 18, 110, 207

  

17.00-18.35
18.45-19.30
s. 110

15.15 - 16.50
s. 207

  

8.30-10.05
s. 18

10.15 -11.50
12.00-12.45
s. 110

22.

Skwarek
Iwona 

Chór GOSPEL

s. 20 (oficyna)

 

15:30-17:50
18:00-19.35

 

17:05-18.40
18.50-20.20

  
23.Sokołowska DorotaKoło dziennikarskies. 115, 208 15.30-17.05
17.15-18.50
s. 208
17.45-19.15
19.25-20.55
s. 115
15.45-17.20
s. 208
  
24.

Stawczyk
Anna

Gimnastyczna z elementami akrobatyki

s. 102

15:00-16:35
16.45-18:15

16:00-17:35
17:45-20:15

 

15:30-17.05
17:15-18:50
19:00-20:30

  
25.

Strzelecki Mirosław

Zespół Piosenki Folk „Radomiś”,
Studio Piosenki „Fermata”

s. 118,
s. 209 (oficyna)

   

16.30-18.05
18.15-19.45
s. 118

16.45-18.20
18.30-20.05
s. 209 (oficyna)

 

Koło rowerowe MTB

Miejsce zbiórki - Zalew Borki

  

15.00-16.35
16.45-18.20

  

10:00-11.35
11.45-13.20

26.

Szarpak Agnieszka

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na flecie

s. 16, 107

 

16.00-17.35
17.45-19.20
s. 107

16.00-17.35
17:45-19:20
s. 16

  

    9:00-10:35
10.45 -12:20
s. 16

27.

Tom Marek

Nauka gry na gitarze

s. 105 (oficyna)

16:10 -16.55
17.05-17.50
18.00-18.45
18.55-19.40

16:00-16.45
16.55-17.40
17.50-18.35
18.45-19.30
 

16:00-16.45
16.55-17.40
17.50-18.35
18.45-19.30

  
28.

Tkaczyk Julita

Gimnastyczna z elementami akrobatyki

XIII LO
ul. 25 Czerwca 79
w Radomiu

15.30-17.00
17.10-18.40
18.50-20.20

  

15.30-17.00
17.10-18.40
18.50-20.20

  
29.

Trybuła Dorota

Akademia Młodego Twórcy

s. 107

15.30-17.00
gr. I

 

15.30-17.00
gr. II

17.15-18.45
gr. I

 

17.15-18.45
gr. II

 
Teatr dziecięcys. 107

17.15-18.45

   15.30-17.00 
30.

Umięcki  Dariusz

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na trąbce

s. 208 (oficyna),

s. 115

  

16.10-17.45
17.55-19.30
s. 208

  

8.30-10.05
10.15-11.50
12.00-13.00
s. 115

31.

Walewski Robert

Gimnastyka z elementami akrobatyki

PSP Nr 29
ul. Ceglana 14
w Radomiu
(od 13.09)

oraz
XIII LO
ul. 25 Czerwca 79
w Radomiu

16.00-17.35
17.45-19.20
PSP Nr 29

16.00-17.35
17.45-19.20
XIII LO

16.00-17.35
17.45-19.20
XIII LO

 

15.30-17.05
XIII LO

 
32.

Wieczorek Marcin 

Taniec nowoczesny

s. 18, 102

15.55-16.40
16.50-18.20
s. 18

18.30-20.05
20.15-21.00
s. 102

19.00-20.35
s. 18

19.15-20.50
s. 18

16.00-17.35
17:45-19:20
s. 18

17.30-18.15
18.25-20.00
20.10-20.55
s. 102

 
33.

Zarychta-Młynarczyk Małgorzata 

Interpretacja tekstu literackiego z elementami inscenizacji -
„Uśmiech”

s. 16

15.50-17.25
17.35-19.10
15.50-17.25
17.35-19.10
    
34.

Zelga Leszek 

Nauka gry na perkusji,

Dziecięcy świat gitary

s. 105 (oficyna), s. 208 (oficyna),
s. 104

15.00-16.35
16.45-18.15
s. 208 (oficyna)

15.00-16.35
s. 104

15.00-16.35
16.45-18.15
s. 105 (oficyna)

15.00-16.35
16.45-18.15
s. 104

15.00-16.35
16.45-18.15
s. 105 (oficyna)

 
35.

Żurek Monika

Teatr literacki „Scena 05”

s.16

   

16:00-17:35
gr. IA

18:00-19:35
gr. IB

16:00-17:35
gr. IIA

18:00-19:35
gr. IIB

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu