Menu odnośników dodatkowych

Plan zajęć 2020/2021

Plan będzie jeszcze ulegał zmianom. Prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie w najbliższych dniach.

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2020 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Zajęcia

Sala

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

1.

Balicki Rafał

Studio Piosenki „Fermata”

s. muzyczna (oficyna)

15:30 - 17:05

17:20 - 18:55

17:30 - 19:05

19:20 - 20:50

17:30 - 19:05

19:20 - 20:50

15:00 - 16:35

14:00 - 15:35

15:50 - 17:25

 

2.

Banaszczyk Ewa

Plastyka

s. 19

 

 

15:30-17:05

17:25-19:00

 

 

15:30-17:05

17:25-19:00

 

 

 

 

s. 301

 

 

 

16:00-17:30

17.40-19:10

 

8:50 - 10:20

10:30 - 12:00

3.

Chojnacka-Pyrgiel Agata

Plastyka

s. 301

15:40-17:15

17:30-19:50

16:20-18:45

15:40-17:15

 

 

 

4.

Duda Krzysztof 

 

Informatyka,

Grafika komputerowa

 

s. 115

 

15:30-17:05

17:20-18:55

19:10-20:45

 

 

15:30-17:05

17:20-18:55

19:10-20:45

 

 

5.

Dzbuk Małgorzata

Zajęcia baletowe

s. 112

16:00-17:35

18:20-19:55

 

16:30-18:05

18:20-19:55

15:25-17:00

17:20-18:55

19:10-20:45

15:45-17:20

17:35-19:10

19:25-21:00

8:00-9:35

6.

Gawor Lidia

 

Plastyka

s. 15 (oficyna)

 

 

 

 

15:10-16:45

17:00-18:35

 

9:00-10:35

10:50-12:25

Szkoła przy ul. Kruczej 2/10 w Radomiu

 

15:00-16:35

16:50-18:25

 

 

15:00-16:35

16:50-18:25

 

 

7.

Grabijas-Brodnicka Magdalena

Plastyka dziecięca

s. 19

 

15:40-17:15

17:30-19:05

 

15:40-17:15

17:30-19:05

 

 

Szkoła przy ul. Kruczej 2/10 w Radomiu

15:40-17:15

17:30-19.05

 

15:40-17:15

17:30-19.05

 

 

 

8.

Kądziela Arkadiusz 

Technika i matematyka w szachach. Koło „Szach-Mat”

s. szachowa (oficyna)

 

 

 

17:30-19:55
gr. I

17:30-19:55
gr. III

10:00-12:25
gr. II

9.

Kisiel Andrzej

Nauka gry na keyboardzie

s. 110

13:25-15.00

15.15-16.50

17.05-18.40

18.55-20.30

 

 

14.55-16.30

16.45-18.20

15:00-16:35

16:50-18:25

 

10.

Koselska Dorota

 

Język włoski

s. 115

16:10-17:45

18:00-19:35

 

16:20-17:55

 

 

 

 

 

11.

Krajewski Dariusz

Orkiestra „Grandioso”
 - Nauka gry na sakshornach, puzonie i tubie

s.102/s. 103 18:00-19:35

15:10-16:45

17:00-19:35

9:00-10:35

15:45-17:15

17:30-19:00

8:10-9:45

10:00-12:30

12.

Krzyczkowski Tadeusz 

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na perkusji

 

s. 104

16:00-17:30
gr.początk.A

17:45-19:15
gr.początk.B

 

16:00-17:30
gr.początk.B

17:45-19:15
gr.zaawans.

18:45-19:30
gr.zaawans.

15:15-16:45 gr.początk.A

17:00-18:30 perkusja marszowa

8:30-10:00
sekcja perkusji

10:10-12:30
gr.zaawans.

13.

Lech Henryka

 

Plastyka

s. 15 (oficyna)

15:50-17:25

17:40-19:15

14:00-15:35

15:50-17:25

17:40-19:15

14:00-15:35

15:50-17:25

17:40-19:15

 

 

 

14.

Maciejewska Renata

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na werblach, tamburmajorki, majoretki, Color Guard
s. 207

15:00-16:35

16:40-17:25

15:50-17:25

 

14:50-16:25

16:40-18:15

 

 

s. 102  

15:00-16:30

16:45-18:15

18:30-19:15

 

14:00-14:45

14:50-15:35

15:50-17:20

 
15.

Murawski Mateusz

Nauka gry na gitarze

s. 103

 

 

 

17:00-18:35

18:40-20:10

 

 

16.

Murdza  Grzegorz

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na saksofonie

s. 110 

14:35-16:10

16:25-17:55

18:10-18:55

15.05-16.40

  

8.15-9.00

9.15-10.00

17.

Pyclik Alicja

Teatr tańca

s. 20 (oficyna)

 

 

14:50-16:25

16:40-18:15

 

 

 

 

 

s. 112

 

14:50-16:25

16:40-18:15

 

 

 

 

 

18.

Sieczka Piotr  

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na klarnecie

s. szachowa (oficyna)  

17:15-18:00
gr.początk.

18:10-18:55
gr.zaawans.

19:30-20:15
sekcja klarnetów

   
s. 107     

8:30-9:15
sekcja klarnetów

10:15-11:50
gr.początk.

12:00-13:35
gr.zaawans.

19.Składanek KingaMała Orkiestra „Grandioso”s. 18, 110   

Grupa I:

17:00-19:00 orkiestra
s. 110

19:10-19:55 musztra
s. 18

  

Grupa II:

9:00-9:45 musztra
s. 18

9:50-12:00 orkiestra
s. 110

20.

Skwarek Iwona 

Chór GOSPEL

s. 20 (OFICYNA)

 

15:30-18:35

18:45-19:30

 

17:00-18:30

18:35-20:05

 

 

 

21.

Stawczyk Anna

 

Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki

Zespół „Pajęczarki”

s. 102

15:10-16:45

17:00-18:35

16:00-17:35

17:50-20:15

 

15:30-17:05

17:20-18:55

19:10-20:45

 

 

22.

Strzelecki Mirosław

Zespół Piosenki Folk „Radomiś”

Szkoła przy ul. Kruczej 2/10 w Radomiu

16.15-17:50 

 

13:45-15:20 

 

Studio Piosenki „Fermata”S. muzyczna (oficyna)   

16:50-18:25

18:40-20:15

  
Koło rowerowe MTBMiejsce zbiórki - Zalew Borki 

 

14:00-15:35

15:50-17:25

  

9:00-10:35

10:50-12:25

23.

Szarpak Agnieszka

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na flecie

s. 103 15:00-16:35    
s. 16  

18:45-19:30

17:00-18:30

  

8:30-10:00

10:15-11:45

12:00-12:45

24.

Tom Marek

 

Nauka gry na gitarze

s. 105 (oficyna)

16:15-17:00

17:15-18:00

18:15-19:00

19:15-20:00

16:15-17:00

17:15-18:00

18:15-19:00

19:15-20:00

 

16:15-17:00

17:15-18:00

18:15-19:00

19:15-20:00

 

 

25.

Tkaczyk-Trzeciak Julita

 

Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki

Szkoła przy ul. Kruczej 2/10 w Radomiu

15:25-17:00
gr. IV

17:15-18:45
gr. III

19:00-20:30
gr. I

 

 

 

 

 

LO XIII
ul. 25 Czerwca 79 w Radomiu
    

15:25-17:00
gr. III

17:15-18:45
gr. II

19:00-20:30
gr. I

 
26.

Trybuła Dorota

Akademia Młodego Twórcy

s. 107

15:20-16:55
gr. II

 

15:30-17:50
gr. I

 

17:15-18:50
gr. II

 

Teatr dziecięcys. 107

17:10-18:40

   15:30-17:00 
27.

Umięcki Dariusz

Orkiestra „Grandioso”
- Nauka gry na trąbce

s. 207  16.10-17.45
18.00-19.35
   
s. 115     8.40-10.10
10.25-12.00
12.15-13.00
28.

Walewski Robert

Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki

Szkoła przy ul. Kruczej 2/10 w Radomiu

 

17.00- 17.45
18.00-18.45
gr. IV

 

16.00-17.35
gr. I

17.50-19.25
gr. II

 

 

LO XIII
ul. 25 Czerwca 79 w Radomiu
16.00-17.35
gr. III
 

15.30-17.05
gr. I

17.20-18.55
gr. II

19.10-20.45
gr. III

   
29.

Wieczorek Marcin 

Taniec nowoczesny

s. 20 (oficyna)

16.40-18.15

18.30-19.15

 

19.30-21.00

 

 

 

s. 102

19.15-20.00

20.15-21.00

   

18.30-20.00

20.15-21.00

 
s. 18 

17.40-19.15

 

 

  
Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatykis. 20 (oficyna)14.50-16.25 18:30-19:15 17.30-18.15 
Breakdances. 18 16.40-17.25 17.00-17.45  
30. Zespoły taneczne
Hip-Hop
  19:30-21:00 15:10-16:45  
31.

Zarychta-Młynarczyk Małgorzata 

Interpretacja tekstu literackiego z elementami inscenizacji -
„Uśmiech”

s. 16

15:50-17:20

17:35-19:05

15:50-17:20

17:35-19:05

 

 

 

 

32.

Zelga Leszek 

Nauka gry na perkusji,

Zespół perkusyjny

s. 104 15:10-16:40 

15.00-18:10

 

 

Dziecięcy świat gitarys. szachowa (oficyna)

15:10-18:20

     
s. 105 (oficyna)  

15:10-18:20

 

15:40-19:00

 
33.

Żurek Monika

Teatr „Scena 05”

s. 16

 

 

 

16.10-17.45

18.00-19.30

16.10-17.45

18.00-19.30

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu