Mistrzowski start Arabesqui i Etiudy z MDK Radom

W miniony weekend, 12-13 listopada 2022 r. Ostrowskie Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim gościło podczas XX Ogólnopolskiego Konkursu Tanecznego „Magia Tańca” ponad 400 tancerzy z całej Polski. Zmagania konkursowe odbywały się w kategoriach solo, duo/trio i zespoły, w różnych stylach tanecznych: klasyka, jazz, modern oraz inne formy.

Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu reprezentowały zespoły Arabesqua i Etiuda, których trenerem jest Małgorzata Dzbuk. Kolejny raz w mistrzowskim stylu zaprezentowały pełnię swoich talentów, wysoki poziom, kunszt i profesjonalizm, zdobywając łącznie 16 medali (!) - 9 złotych, 4 srebrne, 3 brązowe, a także 4 wyróżnienia.

Talent połączony z ogromem pracy przyniósł zespołom spektakularny sukces. Arabesqua i Etiuda to wizytówka Radomia!

Małgorzata Dzbuk