Wyniki 42. Radomskiej Emdekowskiej Frajdy Rowerowej

W słoneczną niedzielę, 12 czerwca 2022 r. na radomskiej „Koniówce” odbyła się już 42. Radomska Emdekowska Frajda Rowerowa, której organizatorem od 21 lat jest Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu. Ta sportowo-rekreacyjna impreza pod Patronatem Prezydenta Radomia, jest kolarskim wyścigiem przełajowym MTB w formule xco.

Wyścigi na rundzie okrężnej rozgrywane są z podziałem na kategorie wiekowe. Uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zasadami BRD, w związku z nadchodzącymi wakacjami.

Organizatorzy nie zapomnieli o walczącej Ukrainie - rozegrano wyścig z udziałem naszych dzielnych sąsiadów: Lwa, Maksyma i Bohdana.

Puchary, dyplomy i upominki wręczała Dyrektor MDK Pani Elżbieta Sobkowiak.

Wszyscy umówili się na edycję wrześniową z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Wyniki:

Żak I: