Menu odnośników dodatkowych

Szachiści z MDK na Mistrzostwach Polski Ministrantów

W dniach 27-28 listopada 2021 roku w Starachowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Ministrantów w szachach szybkich i błyskawicznych w dwóch grupach wiekowych. W zawodach startowało dwóch zawodników z Koła „Szach-Mat” MDK w Radomiu.

W szachach błyskawicznych w grupie dzieci młodszych brązowy medal zdobył Jarosław Kacperczyk, który w szachach szybkich zajął 12. miejsce.

W grupie dzieci starszych Michał Ziętek zajął odpowiednio 17. miejsce i 20. miejsce.

W turnieju opiekunów uczestników Mistrzostw Polski miłym akcentem jest brązowy medal Grzegorza Ziętka, ojca Michała.