A jednak dzieci znają się na wyposażeniu i budowie rowerów

W dniu 26 listopada Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu zorganizował XXIII Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Jesienny Rower”.

W konkursie uczestniczyło osiem 3 osobowych reprezentacji szkół podstawowych z Radomia i regionu radomskiego. Konkurs polegał  na napisaniu testu wiedzy z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego i zasad udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej na poziomie karty rowerowej. Każdy uczestnik musiał również  sprawdzić i omówić wyposażenie podstawowe i dodatkowe roweru. Do zadań zespołów należało też określenie stanu technicznego roweru i jego wpływu na bezpieczeństwo jazdy.

Nagrody i dyplomy wręczała pani  Dorota Sokołowska - Wicedyrektor MDK oraz pan Marcin Ciężkowski - Dyrektor WORD w Radomiu.

Współorganizatorami konkursu i fundatorami nagród byli: WORD w Radomiu, Urząd Miasta Radomia, salon samochodowy AMD Auto Centrum Skoda w Radomiu.

Wyniki  XXIII Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Jesienny Rower” z 26.11.2021 r.

Klasyfikacja drużynowa:

1. miejsce - PSP Nr 2 Radom
  2. miejsce - PSP Nr 5 Radom
  3. miejsce - PSP Stare Zawady
  4. miejsce - PSP Skaryszew
  5. miejsce - PSP Nr 20 Radom
  6. miejsce - PSP Nr 28
  7. miejsce - PSP Bielicha
  8. miejsce - ZSP Nr 1- PSP 18 Radom

Klasyfikacja indywidualna:

1. miejsce - Maksymilian Kowalczyk PSP Nr 2 w Radomiu
  2. miejsce - Piotr Słoniewski PSP Nr 2 w Radomiu,
  3. miejsce - Dominika Leśniewska PSP Nr 5 Radomiu

Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.