Menu odnośników dodatkowych

Zwycięski Bartłomiej z MDK Radom

W niedzielę, 3 października 2021 r. uczestnicy koła rowerowego MDK wystartowali w Warszawie, gdzie zakończył się tegoroczny cykl maratonów rowerowych LegiaMTB.

W silnej stawce zawodników kategorii LM3 Bartek Kowalczyk ukończył zawody na 2. miejscu, a Jakub Kowalczyk na 5. miejscu. Również 5. lokatę zajął Franek Siek w kategorii LM2.

W klasyfikacji generalnej po 16 edycjach Nasi zajęli odpowiednio: 1. Bartek Kowalczyk, 3. Kasia Szczęsna, 6. Jakub Kowalczyk, 7. Przemek Zięba, 9. Franek Siek, 10. Miłosz Sosnowski, 13. Kacper Załęski, 18. Paweł Kowalczyk.

W tym samym czasie druga grupa brała udział w finale świętokrzyskich maratonów rowerowych o bardzo dużym stopniu trudności. Na górzystych trasach wokół Miedzianej Góry 2. miejsce zajęła Kasia Szczęsna podobnie jak Marta Gajęcka. Miłosz Sosnowski ukończył zmagania na 7. pozycji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że również rodzice wspierają swoje pociechy i stają w szranki.

W klasyfikacji generalnej sytuacja klaruje się: 2. Kasia Szczęsna, 3. Marta Gajęcka, 3. Marzena Morgaś-Sola, 3. Paweł Sola. Ponadto startowali Magdalena Żak, Bartek Kowalczyk, Jakub Kowalczyk, Miłosz Sosnowski, Tomasz Puzon, Franek Siek oraz Grzegorz Siek.