Wystawa "Wszystko" Dziecięcej Pracowni Plastycznej „19 odcieni czerni”

Dziecięca Pracownia Plastyczna „19 odcieni czerni”, prowadzona przez panią Magdalenę Grabijas-Brodnicką, zaprezentowała wystawę prac plastycznych pt. „Wszystko”. Wystawę można oglądać w filii MDK przy ulicy Kruczej 2/10.

„Wszystko” to prace plastyczne wykonane przez wychowanków na zajęciach plastycznych. Różnorodność tematów prac, technik plastycznych (rysunek kredkami ołówkowymi, pastelą tłustą, czarnym tuszem oraz malarstwo farbami akrylowymi) pozwalają dzieciom rozwijać swoją wyobraźnię plastyczną oraz kształtować umiejętności rysunkowe i malarskie. Dzięki wystawom w czasie rzeczywistym czy online młodzi artyści mogą podzielić się swoją twórczością z innymi.

Młodzi artyści, autorzy prac:

Kasia Grzywaczewska - 8 lat, Wiktoria Kocia - 10 lat, Hania Kąsiel - 6 lat, Emilka Stanik - 10 lat, Ola Stanik -9 lat, Antosia Firlej - 4 lata, Zosia Firlej - 10 lat, Hania Firlej - 7 lat, Zuzia Ambryszewska - 10 lat, Maja Jabłonka - 7 lat, Lena Kulińska - 7 lat, Piotr Kocia - 7 lat, Basia Majchrzak - 6 lat, Zosia Majchrzak - 6 lat,Daria Piasek - 12 lat, Lena Jakubiak - 6 lat, Sara Szczepańska - 6 lat, Sonia Pająk - 5 lat, Liliana Pająk - 6lat, Basia Woźniak - 6 lat, Piotrek Kozak - 7 lat, Kacper Nowakowski - 6 lat, Julia Lipiec - 9 lat, Marysia Ostrowska - 9 lat, Zosia Ostrowska - 9 lat.

Życzymy przyjemnego oglądania prac w wirtualnej galerii MDK!