Wyniki XXII Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Bezpieczne Drogi Radomia”

W piątek, 9 października odbyła się XXII edycja Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Bezpieczne Drogi Radomia”. Zawodnicy reprezentujący szkoły podstawowe musieli pokonać elementy na rowerowym torze przeszkód oraz napisać test wiedzy. Ze względów bezpieczeństwa konkurencje zostały przeprowadzone na powietrzu.

W turnieju wzięło udział 27 uczniów z Radomia i regionu radomskiego.

Puchary, dyplomy i nagrody wręczali pan Marcin Ciężkowski - dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu oraz pani Elżbieta Sobkowiak - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu.

Klasyfikacja drużynowa:

1. miejsce - ZSP w Jedlińsku