Wychowankowie sekcji koła rowerowego na maratonie w Zwoleniu

W słoneczną i nieco wietrzną sobotę, 5 września 2020 r. w Zwoleniu odbyła się 7. edycja maratonów rowerowych z cyklu LegiaMTB.

Wśród uczestników znakomicie poczynali sobie wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury z „Koła rowerowego” uzyskując 8 miejsc na podium w swoich kategoriach wiekowych.

1. Zuzia Siek, 2. Magdalena Żak, 2. Bartłomiej Kowalczyk, 2. Franek Siek, 2. Marta Gajęcka, 2. Mirosław Strzelecki, 3. Jakub Kowalczyk, 3. Maksymilian Sadura.

We środy od godziny 15:30 nasi zawodnicy trenują obok Zalewu Borki, a już w sobotę 12 września br. rywalizować będą na wyścigu MTB w Kozienicach.

Mirosław Strzelecki