Menu odnośników dodatkowych

Maraton MTB w Kozienicach

W sobotę 12 września 2020 r. w Kozienicach odbyła się 8. edycja maratonów rowerowych z cyklu LegiaMTB. Na bardzo szybkiej, miejscami mocno piaszczystej trasie znakomicie odnaleźli się podopieczni Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu.

Wśród dziewczyn - juniorek młodszych - zwyciężyła Kasia Szczęsna przed Magdą Żak.  W kategorii juniorów jako pierwszy na metę dotarł Maksymilian Sadura.

Już następnego dnia, w niedzielę 13 września br. role się odwróciły i to Magda Żak pokonała trudną technicznie trasę tuż przed Kasią Szczęsną. W kategorii młodzików na wysokim 4. miejscu zmagania ukończył Jakub Kowalczyk. Przed nami jeszcze starty w Kielcach, Bodzentynie, Warszawie oraz „Rowerowy Rajd Niepodległości - IX Memoriał Muńka”.