Menu odnośników dodatkowych

Wznowienie zajęć w MDK [aktualizacja 22.05.2020]

Od 18.05.2020 r. na podstawie decyzji władz państwowych Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu będzie w ograniczonym zakresie powracał z zachowaniem ścisłych reżimów sanitarnych do prowadzenia zajęć stacjonarnych dla dzieci i młodzieży.

  • Zajęcia będą mogły być prowadzone w małych grupach.
  • Ich liczebność będzie zależała od warunków pracy i powierzchni pomieszczenia do zajęć.
  • Na początek zamierzamy uruchomić niektóre zajęcia w MDK przy ul. Słowackiego 17.
  • NIE BĘDZIE zajęć w filii MDK przy PSP 22 ul. Kruczej.
  • Po uzyskaniu zgody rodziców dzieci i deklaracji udziału młodzieży pełnoletniej istnieje możliwość uruchomienia części zajęć.
  • Informację o tym, które zajęcia i w jakim terminie zostaną uruchomione po 18 maja 2020 r. zamieścimy w odrębnym ogłoszeniu.

W sprawach związanych ze sposobem realizacji zajęć proszę kontaktować się także bezpośrednio z nauczycielami prowadzącymi poszczególne zajęcia.

Prosimy o zapoznanie się ze wzorami oświadczeń koniecznych do wypełnienia w przypadku deklaracji udziału w zajęciach stacjonarnych.

Deklaracje należy wydrukować, podpisać i dostarczyć nauczycielowi przed rozpoczęciem pierwszych zajęć!

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu