Półzimowisko 2020

Termin:
poniedziałek, 10.02.2020 - 00:00 do piątek, 14.02.2020 - 00:00

Zimowy wypoczynek w MDK organizowany jest od wielu lat. Cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród dzieci i ich rodziców. Atrakcyjne wycieczki pozwalają uczestnikom miło, a przede wszystkim kreatywnie i owocnie spędzić czas wolny podczas ferii zimowych.

W tym roku w programie półzimowiska znalazły się wycieczki do Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Chęcinach, Geoparku w Kielcach, Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach oraz wyjście do kina Helios w Radomiu.

Program: