Koncert Jubileuszowy 40-lecia Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Grandioso” pt. „Grandioso XL”

Termin:
sobota, 27.10.2018 - 18:00
Miejsce:
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu, ul. 25 Czerwca 70

Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta Grandioso zaprasza na koncert jubileuszowy, w którym wystąpią wychowankowie i absolwenci orkiestry pod dyrekcją Dariusza Krajewskiego. W programie muzyka rozrywkowa i najlepsze utwory, które wykonywała orkiestra w ciągu 40 lat swojej działalności. Podczas koncertu będą sprzedawane cegiełki na wsparcie działań koncertowych i warsztatowych orkiestry oraz zakup instrumentów.