XV Zawody Gimnastyczne o Puchar Dyrektora MDK

Miejsce:
MDK

REGULAMIN
XV ZAWODÓW GIMNASTYCZNYCH O PUCHAR DYREKTORA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY im. Heleny Stadnickiej w Radomiu

1. Miejsce i termin:
    Zawody odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu przy ul. Słowackiego 17, dnia 07.06.2018 r. , godz.15.00.
  2. Cel:
    • propagowanie gimnastyki sportowej wśród dzieci i młodzieży,
    • ocena dzieci w ramach współzawodnictwa sportowego.
  3. Organizator zawodów:
    mgr Anna Stawczyk- nauczyciel MDK
  4. Uczestnictwo:
    W zawodach wezmą udział wychowankowie uczęszczający na zajęcia gimnastyki z elementami akrobatyki w Młodzieżowym Domu Kultury.
  5. Program:
    Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z załączonymi układami ćwiczeń wolnych na ścieżce w następujących kategoriach:
    • I kategoria - niezaawansowana,
    • II kategoria - średniozaawansowana.
  6. Punktacja i ocenianie:
    • wykonanie ćwiczeń przez zawodników ocenia komisja sędziowska składająca się z trzech sędziów,
    • będzie prowadzona klasyfikacja indywidualna,
    • punkty będą liczone do jednego miejsca po przecinku,
    • o kolejności miejsc będzie decydować lepsza nota,
    • w grupie średniozaawansowanej za wykonanie układu będzie można uzyskać 10 pkt.,
    • w grupie niezaawansowanej za wykonanie układu będzie można uzyskać 9,5 pkt., za mistrzowskie wykonanie będzie doliczona premia 0,5 pkt.
  7. Nagrody:
    • za zajęcie I-go miejsca w I, II, kategorii puchar, medal, nagroda, dyplom,
    • za zajęcie II i III miejsca w każdej kategorii medal, nagroda, dyplom,
    • dla wszystkich uczestników dyplomy za udział w zawodach.